Redakce

Marcel Meralai

 

Šéfredaktor

 

Je mi 24  25. Psaní mě baví a je to hlavně můj koníček, kterému se věnuji ve volném čase, kterého občas není moc nazbyt. Mobile-effect.cz jsem se rozhodl založit, protože mě vše kolem Android OS zajímá a strávil jsem jednu dobu opravdu hodně času laděním systému, zkoušením aplikací, her a dalších vychytávek. Tak jsem si řekl proč se s nabitými znalostmi nepodělit skrze web i s dalšími lidmi. :) S chytrými telefony jsem začínal v dobách kdy letěl Windows Mobile a vystřídal jsem několik telefonů s tímto OS a pokud mám označit jeden, který mě utkvěl v paměti díky své kvalitě a odladěnosti systému, tak to byl jednoznačně Samsung i900 Omnia, který se navíc vyznačoval atypickým mini-touchpadem pod displayem. Mobilní OS jsem si prošel všechny z WM jsem skočil do iOS s iPhonem 3GS, ale pravá láska (i když né tak docela) nastala až s prvním Android telefonem Xperia Mini Pro. Ale jak asi tušíte, záhy jsem zjistil, že malý display, byť podpořený qwerty klávesnicí, není nic pro mě. A opravdové poznání Androidu přišlo až s koupí Samsungu Galaxy S. Aktuálně jsem vybaven Galaxy Note III. Když odbočím od zeleného robota, ve volném čase si rád zahraji na Playstation a jsem také fanda všeho co má minimálně dvě kola a motor. V zimě pak rád sjedu zasněžený kopec na snowboardu, dá se tedy říct, že občas mám rád nějakou tu porci adrenalinu. Co se týče filmů, můj oblíbený film je „Všemocný" a žánrově mám nejraději komedie, sci-fi a duchařské horrory. 

 

 

Bc. Radek Jiříček 

 

Redaktor

 

Už od mala se zajímam o počítače a veškerou elektroniku sní spjatou. Začínal jsem na Intelu 8086 a dodnes jsou stolní počítače a notebooky mým koníčkem. Studoval jsem SOŠ a SOU Hradební, kde byl můj obor "elektronické počítačové systémy + výpočetní technika". Nyní studuji na Univerzitě Hradec Králové informatiku a základy techniky. Po příchodu intuitivních mobilních telefonů a chytrých operačních systémů jsem našel další náplň mého volného času. Začínal jsem se Symbiánem na Nokii N72, kde již uživatel mohl instalovat vlastní aplikace a rozhodovat tak o náplni telefonu. Můj první Android přišel s telefonem Samsung Galaxy Gio, který si mě naprosto získal. Jelikož jde vývoj tak rychle kupředu, že každý model vydaný minulý rok se stává minulostí, tak jsem povýšil na Samsung Galaxy Core plus. Pro mobile-effect jsem začal pracovat v únoru roku 2013 a jsem zde velice spokojen. 

 

 Chtěli byste se k nám přidat? Hledáme stále nové posily do týmu! Neváhejte nás kontaktovat ve formuláři níže, jsme mladá skupina nadšenců a chceme do budoucna rozvíjet dále naše řady redaktorů a chystáme další zajímavé projekty do budoucna. :)

Kontaktní formulář

Máte-li nějaký dotaz, připomínku nebo tip na článek, tak nás neváhejte kontaktovat.


Captcha

© 2017 Copyright mobile-effect.cz. All rights reserved. Created by Pavel Polák.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace