ZTE Eco-mobius - modulární smartphouny se blíží!

Napsáno: 12. 1. 2014 14:48
Autor článku: Radek Jiříček
ZTE Eco-mobius - modulární smartphouny se blíží!

 

 

 

Společnost ZTE představila na veletrhu spotřební elektroniky CES 2014 modulární smartphone. Možná si pamatuje na projekt Ara vytvořený Motorolou, která nápad modulárních smartphounů vytvořila již minulý rok. Jedná se o složení svého vlastního telefonu za pomoci různých modulů (fotoaparátu, paměti, procesoru atd.). Tento nápad by umožnil uživateli vytvořit přesně vyhovující telefon. 

 

ZTE předběhla Motorolu a vytvořila menší koncept, jak by takový smartphone mohl vypadat. Ovšem zatím nebyla prokázána jakákoliv funkčnost. Myšlenka je opravdu dobrá, ale realizace nebude jednoduchá, kvůli kompatibilitě a ovladačům. Uvidíme, jak se s tím Motorola a ZTE popere!    

  

 

 
 
 
Zdroj: phandroid.com

Sdílet na FaceBook

Komentáře

  Přidat komentář

  Pokud chcete psát komentáře, prosíme, přihlašte se.

  Podobné články:

  Odstartuje Motorola mobilní revoluci? Projekt Ara, aneb poskládejte si vlastní smartphone!Odstartuje Motorola mobilní revoluci? Projekt Ara, aneb poskládejte si vlastní smartphone!
  Uvažovali jste už někdy nad tím, že stejně jako si samotný systém Android přizpůsobíte jakožto uživatel naprosto k obrazu svému, vytvořili byste si vlastnoručně i samotný telefon z jednotlivých komponentů jako je tomu např. u poskládání PC sestavy...
  © 2019 Copyright mobile-effect.cz. All rights reserved. Created by Pavel Polák.
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace