War Thunder a další chystané hry pro Nvidia Shield Tablet na videu!

Napsáno: 22. 7. 2014 17:52
Autor článku: Marcel Meralai
War Thunder a další chystané hry pro Nvidia Shield Tablet na videu!

Nvidia vydala video sestřih, ve kterém krátce ukazuje některé z chystaných/vydaných her pro Nvidia Shield Tablet. Je libo War Thunder na cestách?

 

Na povedenén sestřihu se ukazuje hned několik menších i větších her, původem z PC, které si lidé budou moci zahrát na Nvidia Shield Tabletu s Tegra K1. Jednou z prvních her je skvělá plošinovka se zábavnou fyzikou - Trine 2, jehož plná verze budou součastí každého zakoupeného Shield Tabletu. Dalším příjemným překvapením je i vydání úspěšné f2p online akce War Thunder, která se těší velké oblibě mezi hráči na PC a konzolích.

 

 

Ve hře se zůčastníte online soubojů s letadly a nově i tanky, které byly typické pro 2. světovou válku. Ve videu jsou rovněž ukázány dva velké PC hity Portal a Half-life 2, které na Shield Tablet výjdou s lehce vylepšeným vizuálem. Nakonec Nvidia ukázala i pěkně vypadající šachovou hru Pure Chess. Další hry, které na videu už nejsou zachyceny jsou logická fps The Talos Principle a známá tower defence hra Anomaly 2. 

 

 

Rovněž bude na tabletu dostupná Nvidia clound služba, která umožní hrát hry z vašeho nebo vzdáleného PC přimo skrze tablet. Na videu je zachyceno pár vybraných her jako ACIV:Black Flag nebo Batman: Arkham Origins.

 


Sdílet na FaceBook

Komentáře

  Přidat komentář

  Pokud chcete psát komentáře, prosíme, přihlašte se.

  Podobné články:

  Nvidia Shield tablet - všechny informace o nabušeném herním tabletu s Tegra K1!Nvidia Shield tablet - všechny informace o nabušeném herním tabletu s Tegra K1!
  NVIDIA uvolnila první informace o jejich nabušeném herním tabletu NVIDIA Shield Tablet, který bude jako jedno z prvních zařízení disponovat jedním z nejvýkonnějších chipsetu současnosti - Tegra Kepler 1. Čeká nás zařízení, které může oslovit i čis...
  Xiaomi Mi Pad - jablko na čínský způsob! [Recenze] Xiaomi Mi Pad - jablko na čínský způsob! [Recenze]
  Xiaomi je čínský výrobce telefonů, který si získal početné zástupy fanoušků a není se čemu divit. Ve svých telefonech nabízí bezkonkurenční poměr v ceně X výkon, ale jak to má Xiaomi s tablety? Prvním odvážným vstupem Xiaomi do sféry tabletů je Xi...
  War Thunder vyšel na Google PLAY, zatím pouze jako beta a bez podpory Shield Tabletu!War Thunder vyšel na Google PLAY, zatím pouze jako beta a bez podpory Shield Tabletu!
  Na Google PLAY vyšel dlouho očekávaný letecký simulátor War Thunder, který je stejně jako v případě World of Tanks, další velice úspěšnou free to play hrou s vojenskou tématikou a to hlavně na PC a rovněž Playstation 4, kde má konzolovou exkluzivi...
  Doom 3: BFG Edition vyšel na Google PLAY!Doom 3: BFG Edition vyšel na Google PLAY!
  Na Google PLAY vyšla klasika všech klasik. Doom 3 BFG Edition je znovuzrození oblíbené FPS ve vylepšené edici. Nyní pro Android, konkrétně pro majitele Nvidia Shield Tablet a také novějších zařízení s Tegra X1. 
  Half-life 2 míří na Android skrze Nvidia Shield!Half-life 2 míří na Android skrze Nvidia Shield!
  Tak to vypadá, že se uživatelé Androidu, resp. Nvidia Shield dočkají dalšího portu kultovního PC titulu. Tentokrát to bude legendární PC fps - Half Life 2!
  © 2019 Copyright mobile-effect.cz. All rights reserved. Created by Pavel Polák.
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace