ViewSonic představuje namakaný tablet Viewpad 100Q!

Napsáno: 12. 8. 2013 11:43
Autor článku: Radek Jiříček
ViewSonic představuje namakaný tablet Viewpad 100Q!

 

 

ViewSonic je jednou z dalších firem, které se zabývají výrobou android zařízení. Oproti ostatním se tato firma moc neproslavila, ale Viewpad 100Q by toto doposavadní mínění mohl lehce pozměnit. Tablet bude mít 10.1“ displej technologie IPS (In-Plane Switch) s HD rozlišením. Hlavním systémem na čip pohánějící celý tablet je Rockchip RK3188, který byl prozatím posledním vydaným SoC od firmy Rockchip. Jedná se o 28 nm polovodičovou technologii čtyř-jádrového procesoru ARM Cortex A9 s taktovací frekvencí 1.8 GHz, což by mělo být naprosto dostatečné pro plynulost chodu systému. Dále grafický čip Mali-400 MP (čtyř-jádrový) s taktovací frekvencí 533 MHz, který je dostatečně výkonný pro náročnější hry. Vše je podporováno 2GB RAM operační paměti a 16 GB interní paměti. 

 

ViewSonic Viewpad 100Q bude obsahovat i další periférie jako je slot pro microSD na zvětšení paměti nebo mini HDMI umožňující připojení tabletu k větší zobrazovací jednotce. Operační systém ve Viewpadu 100Q bude Android 4.2 Jelly Bean. Cenovka tohoto tabletu bude opravdu kouzelná. Za toto hardwarové vybavení dáte 230$ v přepočtu 4 460 Kč. K dostání by mohl být již koncem tohoto měsíce.

 

 

 

ViewpadViewpad

 

Zdroj: liliputing.com


Sdílet na FaceBook

Komentáře

    Přidat komentář

    Pokud chcete psát komentáře, prosíme, přihlašte se.
    © 2019 Copyright mobile-effect.cz. All rights reserved. Created by Pavel Polák.
    Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace