The W 3D - herní konzole a telefon s 3D v jednom! [CES 2015]

Napsáno: 6. 1. 2015 17:31
Autor článku: Marcel Meralai
The W 3D - herní konzole a telefon s 3D v jednom! [CES 2015]

Na výstavě CES 2015 byl představený nový typ telefonu, od čínské společnosti Snail Games, který bude cílit především na hráče her. 

 

The W 3D je netradiční jméno, pro nejnovější smartfoun této firmy. Lákat herně zaměřené zákazníky nebude pouze na fyzická tlačítka, velký 5.5" displej a slušný výkon, ale hlavně na 3D technologii displeje bez potřeby brýlí. Není to poprvé co tuto technologii můžeme vidět. Na poli handheldu se s podobným displejem můžeme setkat u Nintenda 3DS a pokud budeme hovořit o telefonech, je to např. LG Optimus 3D. Ovšem The W 3D má ještě o něco vyšší ambice a klade si za cíl tuto technologii povznést zas o úroveň výše a to za pomocí sledování vašich očí skrze přední kameru, díky čemuž by měl 3D dynamicky přizpůsobovat a tím trojrozměrný vjem ještě více prohloubit. 

 

Pokud se budeme bavit o samotném HW, nebude to žádné „ořezávátko". Uvnitř najdeme 8-jádrový procesor s taktovací frekvencí 2.2 GHz a 5.5" obrazovka nabídne rozlišení 1080i. Hry si pak budete moci ukládat na 16GB interní uložiště, které bude rozšiřitelné o MicroSD kartu. The W 3D by měl na trh dorazit v druhém, až třetím kvartálu tohoto roku a to ve verzi s 3D displejem a bez 3D. Cena zatím nebyla uvedena. 


Sdílet na FaceBook

Komentáře

  • 1

Přidat komentář

Pokud chcete psát komentáře, prosíme, přihlašte se.

Podobné články:

Samsung SmartTV budou obsahovat OS Tizen!Samsung SmartTV budou obsahovat OS Tizen!
  Nový rok 2015 právě započal a společnost Samsung už nastiňuje, co nás z hlediska elektronického průmyslu čeká. Na portálu samsungtomorrow se objevili první informace o nových zařízeních pro rok 2015. Samsung Electronics připravuje SmartT...
Série Alcatel OneTouch Pixi nabídne Windows, Android nebo Firefox OS v různých velikostech!Série Alcatel OneTouch Pixi nabídne Windows, Android nebo Firefox OS v různých velikostech!
  Na internetu se objevila další ochutnávka z veletrhu spotřební elektroniky CES 2015, který se koná příští týden v Las Vegas. Společnost Alcatel plánuje představení nové série smartphonů s různou velikostí a různými operačními systémy. Vě...
Smartphon Archos 50 Diamond nabídne velký displej a podporu 4G LTE do 5 000 Kč [CES 2015]! Smartphon Archos 50 Diamond nabídne velký displej a podporu 4G LTE do 5 000 Kč [CES 2015]!
  Francouzská společnost Archos představila na veletrhu spotřební elektroniky CES 2015 nový smartphon Archos 50 Diamond. Společnost Archos se snaží vyrábět telefony s dobrým poměrem cena/výkon.
Sony představila SmartWatch 3 a B-Trainer [Online CES 2015]!  Sony představila SmartWatch 3 a B-Trainer [Online CES 2015]!
  Veletrh spotřební elektroniky CES 2015 odstartovala společnost Sony. Konference live stream přinesla mnoho zajímavých produktů. Jedním z nich byly nové SmartWatch 3 (chytré hodinky) z nerezové oceli a B-Trainer  fitenss....
ASUS představil smartphony ZenFone 2 a ZenFone Zoom [Online CES 2015]! ASUS představil smartphony ZenFone 2 a ZenFone Zoom [Online CES 2015]!
  Společnost ASUS představila na veletrhu spotřební elektroniky CES 2015 ZenFone 2 s 4 GB operační pamětí a ZenFone Zoom s 3x optickým zoomem! ASUS live stream proběhl už ráno, ale i teď se můžete podívat, jak probíhalo představování novýc...
© 2019 Copyright mobile-effect.cz. All rights reserved. Created by Pavel Polák.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace