SwiftKey Keyboard je na Google Play nyní ZDARMA!

Napsáno: 16. 6. 2014 13:40
Autor článku: Radek Jiříček
SwiftKey Keyboard je na Google Play nyní ZDARMA!

 

Nejpoužívanější virtuální klávesnice SwiftKey Keyboard je nyní na Google Play zdarma. SwiftKey nabízí užitečné funkce, jako je predikce slov, zvětšení či zmenšení klávesnice, tematické zabarvení a další. Po mnoha změnách a delším časovém odstupu se stala nejlepší virtuální klávesnicí pro OS Android.

 

Do nedávna stála virtuální klávesnice SwiftKey kolem 80Kč. Poslední verze je zdarma, ale nabídne možnost koupi zajímavých motivů. Cena jednoho motivu se pohybuje kolem 25Kč, což rozhodně není závratná suma. Více na oficiálním blogu SwiftKey Keyboard.

 

 

 

Zdroj: liliputing.com


Sdílet na FaceBook

Komentáře

  Přidat komentář

  Pokud chcete psát komentáře, prosíme, přihlašte se.

  Podobné články:

  Virtuální klávesnice Swiftkey je nyní dostupná pro iPhone a iPad!Virtuální klávesnice Swiftkey je nyní dostupná pro iPhone a iPad!
      Virtuální klávesnice Swiftkey je označována za nejlépe hodnocenou klávesnici na poli Androidu. Počátky této klávesnice sahají do roku 2011 a její postup prošel opravdu mnoha změnami. Nyní je také dostu...
  © 2019 Copyright mobile-effect.cz. All rights reserved. Created by Pavel Polák.
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace