Samsung SmartTV budou obsahovat OS Tizen!

Napsáno: 2. 1. 2015 9:15
Autor článku: Radek Jiříček
Samsung SmartTV budou obsahovat OS Tizen!

 

Nový rok 2015 právě započal a společnost Samsung už nastiňuje, co nás z hlediska elektronického průmyslu čeká. Na portálu samsungtomorrow se objevili první informace o nových zařízeních pro rok 2015. Samsung Electronics připravuje SmartTV a další zařízení obsahující operačním systém Tizen.

 

Operační systém Tizen vyvinula společnost Samsung ve spolupráci se společností Intel a Linux Foundation. Operační systém Tizen je založený stejně jako Android na Linuxovém jádře.  

 

Přesněji všechny SmartTV (2015) od Samsungu budou vybaveny Tizenem. Nové televizory budou obsahovat Smart Hub pro lepší navigaci a rychlejší přístup. Také synchronizace mezi zařízeními by měla být vylepšena službou Wi-Fi Direct. Samsung také integroval: Samsung Sport Živě, PlayStation Cloud, Just Dance, Bingo HOME a Milk video.

 

Více informací se samozřejmě dozvíme na veletrhu spotřební elektroniky CES 2015, který se koná 6 – 9 ledna v Las Vegas! 

 

 

Zdroj: samsungtomorrow


Sdílet na FaceBook

Komentáře

  Přidat komentář

  Pokud chcete psát komentáře, prosíme, přihlašte se.

  Podobné články:

  Samsung Z1 první smartphon s OS Tizen za 2 170Kč!Samsung Z1 první smartphon s OS Tizen za 2 170Kč!
    Samsung představil svůj první smartphon s operačním systémem Tizen. Samsung Z1 je low-cost (nízkorozpočtový) smartphon, který byl uveden na trh v Indii za 91$, což je při současném kurzu 2 170Kč. Hardwarové vybavení odpovídá cenové relac...
  Samsung chystá představení smartphounů s operačním systémem Tizen!Samsung chystá představení smartphounů s operačním systémem Tizen!
    Samsung zabírá velkou část trhu chytrých telefonů s operačním systémem Android. Nyní se snaží vsadit i na jinou kartu než je Android. Je pravdou, že změna nebude o moc veliká, protože i operační systém Tizen je založen n...
  Samsung vydává aktualizace pro Galaxy Gear v podobě OS Tizen!Samsung vydává aktualizace pro Galaxy Gear v podobě OS Tizen!
    Samsung už delší dobu vyvíjí svůj vlastní operační systém Tizen, který by měl být určený pro soudobé přenosné informační a komunikační technologie (tablety, chytré telefony atd.). Stejně jako Android bude obsahovat Linuxové jádro. Samsun...
  Série Alcatel OneTouch Pixi nabídne Windows, Android nebo Firefox OS v různých velikostech!Série Alcatel OneTouch Pixi nabídne Windows, Android nebo Firefox OS v různých velikostech!
    Na internetu se objevila další ochutnávka z veletrhu spotřební elektroniky CES 2015, který se koná příští týden v Las Vegas. Společnost Alcatel plánuje představení nové série smartphonů s různou velikostí a různými operačními systémy. Vě...
  Smartphon Archos 50 Diamond nabídne velký displej a podporu 4G LTE do 5 000 Kč [CES 2015]! Smartphon Archos 50 Diamond nabídne velký displej a podporu 4G LTE do 5 000 Kč [CES 2015]!
    Francouzská společnost Archos představila na veletrhu spotřební elektroniky CES 2015 nový smartphon Archos 50 Diamond. Společnost Archos se snaží vyrábět telefony s dobrým poměrem cena/výkon.
  © 2019 Copyright mobile-effect.cz. All rights reserved. Created by Pavel Polák.
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace