Samsung představil nové hodinky - Gear 2 a Gear 2 Neo [MWC 2014]!

Napsáno: 26. 2. 2014 11:43
Autor článku: Radek Jiříček
Samsung představil nové hodinky - Gear 2 a Gear 2 Neo [MWC 2014]!

 

Samsung nepředstavil pouze novou vlajkovou loď, ale také velice využívané příslušenství „chytré hodinky“. Samsung Galaxy Gear, první hodinky této společnosti, byly vydány téměř před půl rokem a Samsung se zřejmě snažil poučit ze svých chyb. Nové hodinky mají označení „Gear 2“ a „Gear 2 Neo“, kde hlavním rozdílem je existence fotoaparátu. 

 

V hardwarovém vybavení jsou oba modely totožné. Displej má velikost 1.63 palců s rozlišením 320 x 320 pixelů. Samsung zde dosadil svou oblíbenou technologii AMOLED (Active Matrix Organic Light Emitting Diode). Velkou změnou oproti předchozím hodinkám je procesor, který je zde ve dvou-jádrovém podání s taktovací frekvencí 1 GHz. Velikost operační paměti se nezměnila a tak i v Gear 2 budeme mít 512 MB SDRAM a 4 GB interní paměti. 

 

 

Samsung Gear 2 bude mít na rozdíl od Gear 2 Neo dvou megapixelový fotoaparát. Zbytek bude také stejný - krokoměr, snímač tepové frekvence, monitor spánku, bluetooth 4.0, akcelerometr, gyroskop a irLED. Akumulátor má kapacitu 300 mAh a podle všeho nové hodinky vydrží až 3 dny „typického“ používání. Hodinky také podléhají normě IP67, ochraně proti vodě a prachu.    

 

Velkou změnou je také design. Nové hodinky jsou tenčí a mají zajímavý kovový rámeček. Chtěli byste, abychom připravili článek o rozdílu mezi Galaxy Gear a Gear 2?

 

 

Zdroj: phandroid.com, liliputing.com, engadge.com


Sdílet na FaceBook

Komentáře

  Přidat komentář

  Pokud chcete psát komentáře, prosíme, přihlašte se.

  Podobné články:

  Dočkáme se Samsung Galaxy S5 s Galaxy Gear 2 již v dubnu 2014? [Spekulace]Dočkáme se Samsung Galaxy S5 s Galaxy Gear 2 již v dubnu 2014? [Spekulace]
  Máme tu další spekulaci tentokrát poodhalující příchod nejnovější vlajkové lodi Samsungu Galaxy S5 a chytrých hodinek Galaxy Gear 2. Dočkáme se jich dříve než by jsme čekali?
  Samsung Gear Fit - skvělé mobilní příslušenství [MWC 2014]!Samsung Gear Fit - skvělé mobilní příslušenství [MWC 2014]!
    Samsung na letošním Mobile World Congress nepředstavil pouze nový Galaxy S5, ale také chytré hodinky
  Nokia s Androidem se stává realitou - přivítejte Nokie řady X!Nokia s Androidem se stává realitou - přivítejte Nokie řady X!
  Možná chvíle, na kterou mnozí čekali. Nokia představila novou řadu telefonů, o které se už delší dobu „šuškalo". Tentokrát se totiž nejedná Windows Phone přírůstky, ale čistokrevné Androidy, nebo ne? 
  Samsung Galaxy S5 je tady [MWC 2014]!Samsung Galaxy S5 je tady [MWC 2014]!
    Mnozí z Vás jistě čekali na představení dalšího modelu z řady Galaxy „S“. Nyní je tady a my se Vám budeme snažit přiblížit všechny dostupné informace! Samsung Galaxy S5 nabídne skvělé hardwarové vybavení a velice zajímavý design. Také se...
  Další titán na scéně - Sony Xperia Z2 [MWC 2014]!Další titán na scéně - Sony Xperia Z2 [MWC 2014]!
    Mobile World Congress odkrývá samé mobilní speciality a mezi nimi samozřejmě nemůže chybět známá společnost Sony. Oproti ostatním velkým společnostem mělo Sony vsuvku ve formě Xperia Z1S s velice pěknými perifériemi. Proto očekávání na n...
  © 2019 Copyright mobile-effect.cz. All rights reserved. Created by Pavel Polák.
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace