Přivítejte SanDisk Ultra - 128GB microSDXC karta!

Napsáno: 26. 2. 2014 16:33
Autor článku: Marcel Meralai
Přivítejte SanDisk Ultra - 128GB microSDXC karta!

Skřípete zuby, když vám hlasí telefon, že vaše pamět dosáhla maxima? No s novou kartou od SanDisku, o kapacitě 128GB, už to tak jednoduché nebude!

 

SanDisk tento rok, zase zvýšil pomyslnou úroveň u svých MicroSD karet a začne nabízet 128GB karty, nesoucí označení microSDXC UHS-I. Pokud jste zmateni co znamená nová zkratka UHS-I, vězte, že se jedná o nové rychlostní rozhraní karty. K čemu velká rychlost? Odpověď je jasná - 4K videa! S nejnovějšími kartami microSDXC UHS-I nebude problém pořizovat a sledovat videonahrávky ve vysokém 4K rozlišení, které nejnovější telefony budou podporovat. Nejrychlejší karty, podporující rozhraní UHS-I, bude SanDisk dělat i v menších kapacitách, až k 8GB. Cena 128GB karty je stanovena na $200 a k dostání bude exkluzivně u online obchodů Amazon.com a BestBuy.com. Kdy se tak stane, je zatím záhadou. Jistý je akorát letošní rok.

 

Co napsat nakonec? Snad jen, že SanDisk přidělal se svojí novou kapacitou dost práce výrobcům telefonů, kteří nyní budou muset přidat podporu, pro tohoto malého obra, protože drtivá většina přístrojů podporuje maximálně 64GB microSD karty. Rozhodně je to další skvělý pokrok v moderní technologii!

 

 

zdroj: androidauthority.com


Sdílet na FaceBook

Komentáře

  Přidat komentář

  Pokud chcete psát komentáře, prosíme, přihlašte se.

  Podobné články:

  Tipy na Vánoční dárky - doplňky pro Android nadšence do 2000Kč!Tipy na Vánoční dárky - doplňky pro Android nadšence do 2000Kč!
  Vánoce už klepou na dveře. Pokud patříte k těm, co stále váhají s výběrem dárku pro svého blízkého a shodou okolností je tento blízký Android nadšencem, máme pro Vás pár tipů na dárky, které navíc nepřesahují cenu 2000 Kč a tak moc neodlehčí vaší ...
  Samsung Gear Fit - skvělé mobilní příslušenství [MWC 2014]!Samsung Gear Fit - skvělé mobilní příslušenství [MWC 2014]!
    Samsung na letošním Mobile World Congress nepředstavil pouze nový Galaxy S5, ale také chytré hodinky
  Nokia s Androidem se stává realitou - přivítejte Nokie řady X!Nokia s Androidem se stává realitou - přivítejte Nokie řady X!
  Možná chvíle, na kterou mnozí čekali. Nokia představila novou řadu telefonů, o které se už delší dobu „šuškalo". Tentokrát se totiž nejedná Windows Phone přírůstky, ale čistokrevné Androidy, nebo ne? 
  Samsung Galaxy S5 je tady [MWC 2014]!Samsung Galaxy S5 je tady [MWC 2014]!
    Mnozí z Vás jistě čekali na představení dalšího modelu z řady Galaxy „S“. Nyní je tady a my se Vám budeme snažit přiblížit všechny dostupné informace! Samsung Galaxy S5 nabídne skvělé hardwarové vybavení a velice zajímavý design. Také se...
  Další titán na scéně - Sony Xperia Z2 [MWC 2014]!Další titán na scéně - Sony Xperia Z2 [MWC 2014]!
    Mobile World Congress odkrývá samé mobilní speciality a mezi nimi samozřejmě nemůže chybět známá společnost Sony. Oproti ostatním velkým společnostem mělo Sony vsuvku ve formě Xperia Z1S s velice pěknými perifériemi. Proto očekávání na n...
  © 2019 Copyright mobile-effect.cz. All rights reserved. Created by Pavel Polák.
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace