OUYA si utrhla pořádnou ostudu s nepovedenou reklamou

Napsáno: 26. 8. 2013 16:55
Autor článku: Marcel Meralai
OUYA si utrhla pořádnou ostudu s nepovedenou reklamou

OUYA už je nějaký čas v prodeji, bohužel velice kritické recenze předních herních serverů nedělají zrovna nejlepší reklamu Android konzolce. Zřejmě i proto chce reklamní oddělení OUYA upozornit na svůj produkt v rádoby vtipných spotech. Bohužel poslední uniklá reklama zájem vyvolala, ale jak už asi tušíte v záporném slova smyslu.  

 

OUYA před nedávnem vydala na svém oficiálním YouTube kanálu další reklamní video propagující konzolku, ovšem aniž by se stačilo video na YT kanálu "pořádně ohřát" už bylo zase staženo. Je dost možné, že si společnost po prvních negativních ohlasech na adresu reklamy a celé OUYA konzole uvědomila co za hrůzu vypustila na internet a tak se video snažila v tichosti zase stáhnout. Naneštěstí pro konzolku jistý uživatel stáhnuté video opět nahrál na svůj YT kanál a podělil se tak o něj s celou komunitou. Společnost OUYA se k celé věci vyjádřila pro server Kotaku ve smyslu toho, že se nejedná o jejich oficiální video, ale experimentují s kresleným obsahem v reklamách a tak toto video nahráli, protože chtěli odezvu od svých odběratelů. Ať už se nám může zdát mlžení reklamního oddělení kolem nepovedené reklamy jakkoliv divné, obrázek si můžete udělat ve videu níže sami.

 

 

Video začíná pohledem na jasnou parodii PC FPS her Medal of Honour a Call of Duty, hrou nazvanou "Medal of Duty", kterou drží v rukou docela rozhozený mladík. Ten začne nadávat na to jako uvalil $60 za otřesnou hru, která je stejná jako předešlý díl. Následuje výbuch vzteku s následným vyblitím do celého pokoje a umlácením se vlastní páteří, zakončeno textem "Stop wasting cash on crappy games" - Přestaňte plýtvat penězi na mizerné hry. Video je zakončeno obrázkem OUYA s textem "Stovky her a všechny volně k vyzkoušení". Pokud chtělo reklamní oddělení OUYA přilákat zájem lidí a médií na svůj produkt negativní reklamou pak se jim to opravdu povedlo, jinak si tohle video za rámeček asi nedají. 


Sdílet na FaceBook

Komentáře

  Přidat komentář

  Pokud chcete psát komentáře, prosíme, přihlašte se.

  Podobné články:

  HTC One X se samo vznítilo při nabíjení!HTC One X se samo vznítilo při nabíjení!
  Zbystřit by v tuto chvíli měli všichni majitelé vlajkové lodi HTC One X. Jistému uživateli z Taiwanu se jeho kousek samovolně vznítil při klasickém dobíjení akumulátoru skrze nabíječku. 
  Zmutovaná Ouya herní konzole ukazuje sílu nápadu!Zmutovaná Ouya herní konzole ukazuje sílu nápadu!
      Lidské nápady neznají hranic a čas od času se povede úžasný kousek. Za tímto opravdu zajímavým zařízením stojí jeden z vývojářů společnosti Ouya. Hlavní myšlenkou jistě bylo vytvoření herní přenosné ko...
  Oficiálně potvrzeno - OUYA se začala dodávat do prodejenOficiálně potvrzeno - OUYA se začala dodávat do prodejen
  Julie Uhrman zakladatelka celého projektu oficiálně oznámila na zahajovací akci OUYA, že právě odeslala poslední příspěvek do svého blogu konzole na severu kickstarter.com. Co to tedy pro ostatní znamená?
  Shadowgun: DeadZone se dočkal aktualizace na verzi 2.0Shadowgun: DeadZone se dočkal aktualizace na verzi 2.0
  Oblíbená MP akce se dočkala velké aktualizace s označením v2.0. Co přináší?
  Recenze: Real Racing 3Recenze: Real Racing 3
  Když před cca 7 měsíci byl zveřejněn první trailer ukazující Real Racing 3 v plné kráse, hráči si od něj slibovali hodně, od konzolové grafiky dosud nevídané na mobilním zařízení až k ultimátnímu závodnímu zážitku utvrzeném online možnostmi. Splni...
  © 2019 Copyright mobile-effect.cz. All rights reserved. Created by Pavel Polák.
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace