Mini tiskárna Polaroid ZIP okamžitě vytiskne vaše obrázky z telefonu [CES 2015]!

Napsáno: 7. 1. 2015 14:44
Autor článku: Radek Jiříček
Mini tiskárna Polaroid ZIP okamžitě vytiskne vaše obrázky z telefonu [CES 2015]!

 

Veletrh spotřební elektroniky CES 2015 odhaluje opravdové zajímavosti. Jednou z nich je Polaroid ZIP mini tiskárna pro okamžité vytisknutí obrázků. Polaroid ZIP spolupracuje s Instagramem a můžete tak vytisknout i obrázek například s použitým filtrem „vintage“. 

 

Tiskárna Polaroid ZIP podporuje operační systéme Android a iOS. Komunikace mezi zařízeními probíhá pomocí technologie Bluetooth. Velikost tisknutých obrázku je 3 x 2 palce (7,62 x 5,08 cm). Polaroid ZIP obsahuje papír vyrobený z barevných krystalů, které se při zahřátí mění na požadovanou barvu.   

 

Tisk obrázku probíhá velice rychle viz video. Pro přenos obrázku nemusí být předinstalovaná žádná aplikace! Polaroid ZIP by měl být k dispozici letos na jaře za cenu 130 $ (3 042 Kč).

 

 

Zdroj: pahndroid, polaroid


Sdílet na FaceBook

Komentáře

  Přidat komentář

  Pokud chcete psát komentáře, prosíme, přihlašte se.

  Podobné články:

  Prynt umožňuje okamžitý tisk fotografií ze smartphonu!  Prynt umožňuje okamžitý tisk fotografií ze smartphonu!
    Pamatujete na fotoaparáty od Polaroidu, které umožňovali po vyfocení obrázku jeho okamžité vytisknutí? Dnes bylo představeno periferní zařízení Prynt pro smartphony, které umožňuje to samé. Jedná se v podstatě o fotoaparát spojený s tisk...
  © 2019 Copyright mobile-effect.cz. All rights reserved. Created by Pavel Polák.
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace