Godfire: Rise of Prometheus - nový trailer a sběratelská edice k tomu!

Napsáno: 12. 6. 2014 17:53
Autor článku: Marcel Meralai
Godfire: Rise of Prometheus - nový trailer a sběratelská edice k tomu!

Godfire: Rise of Prometheus se ukázal na herní výstavě E3. Společně s novými informacemi a ukázkami přímo ze hraní hry, autoři rovněž oznámili něco dosud nevídaného pro mobilní hry. Hru si budete moct zakoupit skrze oficiální obchod prodejce i ve speciální sběratelské edici! 

 

Godfire od vývojařů z Vivid Games (Real Boxing) je od začátku prezentován jako velká hra a „game changer"(věc která změní pohled na dosavadní mobilní hry) mobilních her. Důvodů je k tomu hned několik. První vás praští do očí hned při pohlédnutí na hru. Vypadá jednoduše skvěle. Vývojaři se snažili ze současných zařízení vymáčknout maximum a hra dle toho náležitě vypadá. Ostré textury postav i okolí, které skvěle doplňují povedené animace. To vše naznačuje, že nepůjde jen o obyčejnou jednoduchou mlátičku, ale epickou smršť. Podle všeho se Godfire i skvěle hraje a dost svojí hratelností připomíná Playstation exkluzivní sérii God of War. Ostatně samotní autoři se netají inspirací právě touto sérií. 

 

 
Ve hře se ujmete hlavního hrdiny Promethea, se kterým budete muset získat zpět božský oheň. Ve hře nebudou chybět nejrůznější formy nepřátel - od menších, až po několikanásobně větší bossy. Hra kromě SP příběhové kampaně, nabídne i režim přežití, kde půjde hlavně o likvidaci nepřátel ve vlnách. Že se hra vymyká zavedenému standardu mobilních her, naznačuje i fakt, že bude možné, vůbec poprvé u mobilní hry, zakoupit sběratelskou Titan edici. Tu budete moct objednat přímo na webu vývojářů a získáte s ní 22cm figurku Promethea, sto-stránkový art book v tvrzeném obalu, kvalitní tričko na motivy hry a samozřejmě kupón pro stažení samotné hry z Google PLAY nebo App Store. Cenu Titan edice autoři zatím neuvedli. 
 

 
Horší zpráva přichází pro Android majitele, kteří se těší na hru. Zatímco iOS verze vyjde již 19.června, Android verze dorazí v blíže nespecifikovaném datu, tohoto roku. Níže naleznete gameplay záběry iOS verze z letošní herní výstavy E3 2014. O dalších OS jako Windows Phone, popř. PS Vita (vyšel zde jejich Real Boxing), zatím nepadla řeč, ale samotní autoři nám na jejich FCB stránce odvětili tím, že se dalším platformám v případě úspěchu hry, branít nebudou. 
 

 

Těšíte se na Godfire: Rise of Prometheus a vítáte možnost zakoupení sběratelské edice?


Sdílet na FaceBook

Komentáře

  Přidat komentář

  Pokud chcete psát komentáře, prosíme, přihlašte se.

  Podobné články:

  Nejlepší on-line strategické hry zdarma!Nejlepší on-line strategické hry zdarma!
      Hry pro operační systém android jdou stále kupředu a s každým novým grafickým čipem nebo výkonnějším procesorem mají programátoři her větší možnosti. S touto problematikou souvisí i vývoj softwaru, kte...
  Vyšel Smash Hit - skvělá oddechovka s originální grafikou!Vyšel Smash Hit - skvělá oddechovka s originální grafikou!
  Na Android (iOS) vyšla povedená hra, kterou by jsme žánrově zařadili do oddechových postřehovek. Jedná se o Smash Hit a budeme házet kuličkami - hodně kuličkami!
  Traffic racer - zběsilá jízda do kapsy!Traffic racer - zběsilá jízda do kapsy!
  Toužíte po neskonale dobrém požitku z jízdy po několika proudové dálnici? Tak to je pro vás zcela určitě tato výborná hra z dílny Soner Kara. Hra byla uvedena na Google Play krátce před prvním lednem 2014 a stáhlo si ji již více než 10 000 000 lid...
  XCOM®: Enemy Unknown konečně na Google PLAY i pro Android!XCOM®: Enemy Unknown konečně na Google PLAY i pro Android!
  Uživatelé iOS si již nějakou dobu užívali port AAA hry z konzolí a PC jménem XCOM®: Enemy Unknown. Exkluzivita pro iOS skončila a tak se tento herní klenot dostal i mezi uživatele Androidu. Pokud tedy máte radí akční tahové strategie, pak zbystřet...
  Baldur´s Gate Enhanced Edition byl vzkříšen pro Android a iOS!Baldur´s Gate Enhanced Edition byl vzkříšen pro Android a iOS!
  Jedno z nejlepších RPG ze staré školy - Baldur´s Gate vyšlo v portu na Android a iOS, samozřejmě ve vylepšené edici.
  © 2019 Copyright mobile-effect.cz. All rights reserved. Created by Pavel Polák.
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace