Facebook koupil WhatsApp za nehoráznou sumu!

Napsáno: 20. 2. 2014 11:12
Autor článku: Radek Jiříček
Facebook koupil WhatsApp za nehoráznou sumu!

 

Facebook zakoupil velice používanou aplikaci WhatsApp, která je světově používaná pro komunikaci. Jak víte, nejedná se o první program, který si facebook odkoupil. Instagram upravující fotografie s následně jednoduchým uploudem na internet je již také pod Facebookem. 

 

CEO WhatsApp byl odkoupen za nehoráznou sumu 16 miliard amerických dolarů. Je zde jasný záměr Facebooku a to větší rozšíření komunikačních prostředků. Samotná aplikace měla jednoduché a přehledné uživatelské prostředí, kde si uživatelé mohli při připojení Wi-Fi nebo mobilních dat psát zadarmo zprávy nebo odesílat zvukové nahrávky. Ještě není úplně jasný záměr, ale je jasné že se můžeme těšit na změny ze strany Facebooku!

 

 

Zdroj: phandroid.com


Sdílet na FaceBook

Komentáře

  • 1

Přidat komentář

Pokud chcete psát komentáře, prosíme, přihlašte se.

Podobné články:

Jaké aplikace jsou největším žroutem vaší baterie? AVG v tom má jasno!Jaké aplikace jsou největším žroutem vaší baterie? AVG v tom má jasno!
Baterie dnešních chytrých telefonů nejsou zrovna velkými „držáky" a nemalou vinu velké spotřeby nesou i nejrůznější aplikace, které běží neustále na pozadí a užírají vám tak drahocennou energii z kapacity baterie. Ruku v ruce se spotřebou vaší bat...
Bitstrips – vytvořte si vlastní komiks! [Aplikace]Bitstrips – vytvořte si vlastní komiks! [Aplikace]
Snad každý z nás si jako malé dítě prohlížel nějaký ten komiks. Ať už to byl Čtyřlístek či Rychlé šípy, na vše jsme hleděli se značným zájmem. Pěkně ilustrované příběhy nás pohlcovaly každým dnem a my se vciťovali do oblíbených postav.S věkem záje...
Facebooku unikly uživatelská dataFacebooku unikly uživatelská data
Máte Facebook? Tak si nás na něm přidejte zde, ale zpět k věci máte Facebook? Možná již v tuto chvíli vám někdo spamuje email, nebo telefon.
HTC One X se samo vznítilo při nabíjení!HTC One X se samo vznítilo při nabíjení!
Zbystřit by v tuto chvíli měli všichni majitelé vlajkové lodi HTC One X. Jistému uživateli z Taiwanu se jeho kousek samovolně vznítil při klasickém dobíjení akumulátoru skrze nabíječku. 
Pozor! Facebook zas o kousek více narušuje vaše soukromí!Pozor! Facebook zas o kousek více narušuje vaše soukromí!
Užíváte oficiální Facebook aplikaci popř. oblíbený Facebook Messenger? Pak zbystřete. Sociální gigant mlčky upravil práva těchto oficiálních aplikací!  
© 2019 Copyright mobile-effect.cz. All rights reserved. Created by Pavel Polák.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace