AMD a Intel tlačí na vývoj "Dual OS" Android + Windows!

Napsáno: 10. 1. 2014 19:18
Autor článku: Radek Jiříček
AMD a Intel tlačí na vývoj "Dual OS" Android + Windows!

 

 

Největší společnosti ve výrobě procesorů CISC (Complex Instruction Set Computing) mají společný cíl. Kvalitní kooperaci dvou soudobých operačních systému - Android a Windows 8.1. Hlavní podmínkou je rychlý přechod mezi oběma OS, bez restartu nebo jiného přepínače. 

 

AMD se snaží spolupracovat s firmou BlueStacks pro vytvoření vhodného rozhraní umožňující kooperaci Windows a Androidu. Propojením OS Android (pro chytré mobilní telefony a tablety) s Windowsem (pro Stolní PC a notebooky), spojíme dva světy, které jsou rozdílné. Také nám to v mnoha ohledech ušetří práci! 

 

Ovšem společný chod dvou takto rozdílných OS je velice složitý, jelikož je třeba podporovat dvě zcela odlišné infrastruktury, licencování a ovladače. Je nepsaný termín, kdy bychom se mohli dočkat této převratnosti a to jsou 3 roky.

 

 

Zdroj: amd.com


Sdílet na FaceBook

Komentáře

  Přidat komentář

  Pokud chcete psát komentáře, prosíme, přihlašte se.

  Podobné články:

  Radxa Rock - developerská deska za 2 000Kč!Radxa Rock - developerská deska za 2 000Kč!
      Rozvoj developerských desek jde stále kupředu stejně jako chytré telefony a tablety. Radxa Rock Vám nabídne čtyř-jádrový procesor za 2 000Kč. Hlavní myšlenkou je přeno...
  © 2019 Copyright mobile-effect.cz. All rights reserved. Created by Pavel Polák.
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace