Amazon Fire Phone je tady!

Napsáno: 19. 6. 2014 13:30
Autor článku: Radek Jiříček
Amazon Fire Phone je tady!

 

Včera byl představen první telefon od Amazonu se zajímavými funkcemi a nestandardním vybavením. Amazon Fire Phone se bude prodávat za cenu 13 000Kč a více, podle velikosti interního úložiště. Oproti ostatním telefonům v této cenové kategorii nabídne Fire Phone neskutečně zajímavé funkce.

 

První je Dynamic Perspectiv, která vytváří 3D perspektivu ovládanou pohybem očí a hlavy. Budeme tak moci sledovat na displeji mrakodrap ze všech stran jen pouhým zaměřením očí. Nemusíte se bát, že v noci tato funkce nebude fungovat. Fire Phone je vybaven kamery s infračervenými světly. Vývoj Dynamic Perspectiv je stále v plném proudu, takže se můžeme těšit i na hry ovládané očima.

 

 

Další zajímavostí jsou zabudované sluchátka s plochými kabely nebo nová gesta prohlížení webu pouhým nakláněním. Funkce Amazon Prime zajišťuje dokonalou integraci s portálem Amazon. Uživatel tak může v rychlosti stahovat filmy, hudbu, elektronické knihy a aplikace.

 

Funkce Mayday nám umožní velice rychle kontaktovat zákaznickou podporu, kde nám pomohou řešit naše technické dotazy. Funkce ASAP bude projíždět naše návyky a podle toho nabízet vhodná data (filmy, hudbu, knihy atd.). Můžeme se také těšit na příjemné uživatelské prostředí telefonu a volný cloud na Amazon serveru.

 

 

Displej 4,7“ s HD rozlišením (1280x720) technologie LCD-IPS
Systém na čip Qualcomm Snapdragon 800
Procesor Čtyř-jádrový 2,2 GHz
Paměti 2 GB SDRAM / 32 nebo 64 GB eMMc
Operační systém     Fire OS 3.5
Akumulátor 2 400 mAh
Periférie  13 Mpix HDR – autofocus - f/2.0 5, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 3.0, NFC, GPS, LTE

 

Zdroj: liliputing.com, phandroid.com, androidcentral.com


Sdílet na FaceBook

Komentáře

  Přidat komentář

  Pokud chcete psát komentáře, prosíme, přihlašte se.

  Podobné články:

  Amazon nám 18. června představí svůj smartphone!Amazon nám 18. června představí svůj smartphone!
    Amazon svolává velkou slavnost na 18. Června za účel představení svého chytrého telefonu. Oficiálně nebylo řečeno, že se bude jednat o smartphoun, ale podle dřívějších informací tomu tak bude. Amazon se pyšní tablety, elektronickými čteč...
  © 2019 Copyright mobile-effect.cz. All rights reserved. Created by Pavel Polák.
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace