Android pro začátečníky - díl #1 [Návod]

Napsáno: 25. 4. 2014 10:57
Autor článku: Marcel Meralai
Android pro začátečníky - díl #1 [Návod]

Dnešním dnem startuje náš nový video-seriál, ve kterém se zaměříme na naprosté Android nováčky. Skrze komentovaná videa se vám budeme snažit popsat nejzákladnější ovládací prvky mobilního operačního systému Android z dílen Googlu. Pokud jste si tedy zakoupili nový telefon s OS Android a stále tak trošku tápete v jeho ovládání a základních funkcích, pak je tento seriál určen přesně pro Vás.

 

V tomto prvním díle jsme se zaměřili na editaci domovské obrazovky, přidávání zástupců na plochu, změnu pozadí a také jsme si ukázali notifikační lištu a popsali její základní úlohy. 

 

Mějte prosím na paměti, že jednotlivé verze Androidu OS se mohou lehce lišit svým uživatelským prostředím, stejně tak jednotlivý výrobci telefonů upravují prostředí Android OS k obrazu svému, proto nemusí některé postupy vypadat naprosto stejně jako ve videu níže, ovšem základní princip zůstává stejný. V tomto videu si základní ovládací prvky ukazujeme na nejnovější verzi Androidu - 4.4.2 KitKat a to na telefonu Samsung Galaxy Note 3 s uživatelským prostředím Touchwiz, které je charakteristické pro telefony značky Samsung. 

 

Pokud máte nějaké další dotazy, nebo není něco jasné, dejte nám vědět v komentářích níže.

 


Sdílet na FaceBook

Komentáře

  Přidat komentář

  Pokud chcete psát komentáře, prosíme, přihlašte se.

  Podobné články:

  Které Xperie čeká Android 4.4 KitKat? Sony zvažuje možnosti aktualizace u některých typů Xperia! Které Xperie čeká Android 4.4 KitKat? Sony zvažuje možnosti aktualizace u některých typů Xperia!
  Jistě mnozí z Vás, kteří vlastníte nějaký smartphone s označením Xperia napjatě očekáváte jak to bude s aktualizací na Android 4.4 KitKat. Pojďme se tedy podívat jako to vypadá s oficiální podporou, které modely jí mají potvrzenou a kde se uvažuje...
  LG rozšiřuje svoje řady - L série 3 nabídne telefony střední třídy s Android 4.4 KitKat!LG rozšiřuje svoje řady - L série 3 nabídne telefony střední třídy s Android 4.4 KitKat!
    Společnost LG (Life’s Good) rozšiřuje řady série „L“. Jedná se o lepší střední třídu, která je cenově dostupnější. Ovšem LG nechce ponechat tyto telefony se starším softwarovým vybavením a tak se ve všech třech ...
  Archos představuje čtyři nové smartphony s velkým displejem do 5 000Kč! Archos představuje čtyři nové smartphony s velkým displejem do 5 000Kč!
    Další ze společností, která chystá představení nových smartphonů na MWC 2015 je Archos. Již nyní byly ukázány 4 smartphony s cenou do 200$, což je téměř 5 000Kč. Všechny nové telefony budou obsahovat systém na čip MediaTek a low-cost har...
  Uniklo datum vydáni aktualizace na 4.4 KitKat pro vlajkové lodě Samsung?Uniklo datum vydáni aktualizace na 4.4 KitKat pro vlajkové lodě Samsung?
  Zatímco v tuto chvíli Samsung zřejmě zápasí s nepovedenou aktualizací na Android 4.3, s největší pravděpodobnosti uniklo datum uvedení aktualizací na Android 4.4 KitKat pro jeho vlajkové lodě S3, S4, Note 2 a Note 3. 
  Jak na funkční Flash Player v prohlížeči u Androidu 4.4 KitKat? [Návod]Jak na funkční Flash Player v prohlížeči u Androidu 4.4 KitKat? [Návod]
  Určitě mnozí z vás postrádají funkční Flash Player ve vašem mobilním prohlížeči. V tomto návodu si ukážeme, jak ve třech jednoduchých krocích, spustit Flash Player na nejnovějším Androidu 4.4 KitKat. 
  © 2019 Copyright mobile-effect.cz. All rights reserved. Created by Pavel Polák.
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace