War Thunder vyšel na Google PLAY, zatím pouze jako beta a bez podpory Shield Tabletu!

Napsáno: 31. 5. 2015 17:19
Autor článku: Marcel Meralai
War Thunder vyšel na Google PLAY, zatím pouze jako beta a bez podpory Shield Tabletu!

Na Google PLAY vyšel dlouho očekávaný letecký simulátor War Thunder, který je stejně jako v případě World of Tanks, další velice úspěšnou free to play hrou s vojenskou tématikou a to hlavně na PC a rovněž Playstation 4, kde má konzolovou exkluzivitu. Příchod War Thunder na Android není žádným překvapením, hra byla oznámena již před nějakou dobou a to společně s herním tabletem NVIDIA Shield Tablet, na který měla dorazit exkluzivně. Bohužel je v tuto chvíli dostupná pouze pro Tegra X1. Kdy můžeme očekávat rozšíření podpory a dočkáme se vůbec WT i na starším Tegra K1 popř. dalších chipsetech? 

 

War Thunder hráči nabídne letecké přestřelky inspirované skutečnými událostmi z období WWII s věrnými kopiemi dobových bojových letounů. Bojovat budete proti ostatním hráčům online. Vše je podtrženo realistickým chováním a fyzikou letadel. I samotný model poškození mění vlastnosti vašeho letadla v souvislosti s tím, jak šikovně vás nepřítel zasáhne. Hra je v současnosti na Google PLAY ve fázi beta a bohužel není dostupná pro Shield Tablet, skrze který byla paradoxně propagována nejvíc. V současnosti si jej mohou vyzkoušet pouze majitelé zařízení s nejnovějším řešením NVIDIE - Tegra X1. Hra v plné verzi rovněž nabízí souboje tanků, jako tomu je u konkurenčního WoT, ty v tuto chvíli nejsou pro Android dostupné, ale dá se předpokládat, že v budoucnu je do Android verze rovněž přidají. 

WT

Menším otazníkem je i slibovaná podpora pro Shield Tablet, nicméně současná absence se dá chápat kvůli beta fázi testování hry. Jedno je jisté, WT není daleko od ostrého příchodu na GP. Na otázku jak to bude s příchodem hry i pro Shield Tablet, jsme se zeptali českého zástoupení NVIDIA na oficiální FCB stránce. Zatím bez odpovědi. O podpoře dalších chipsetu mimo Tegra, nemáme zatím žádné přesné informace. 

 

Odkaz pro War Thunder beta ZDE 


Sdílet na FaceBook

Komentáře

  Přidat komentář

  Pokud chcete psát komentáře, prosíme, přihlašte se.

  Podobné články:

  NVIDIA SHIELD bude to bomba, nebo propadák?NVIDIA SHIELD bude to bomba, nebo propadák?
  NVIDIA SHIELD tak přesně tak se jmenuje nejnovější konzole od tohoto výrobce grafických karet, kterou tak trošku nečekaně před nějakou dobou oznámil. Pojďme se společně podívat na nejnovější informace. Má tato konzolka šanci prosadit se na trhu?
  Android aplikace pro ženy 1.dílAndroid aplikace pro ženy 1.díl
    Chytré telefony a tablety rozhodně nevyhrazují pohlaví a tak si tato intuitivní zařízení našla i mnoho majitelek různé věkové kategorie. Možná někdy ne úplně pro použití všech jejich mo...
  Nejlepší herní novinky pro Android 16.dílNejlepší herní novinky pro Android 16.díl
  Vítáme Vás u dalšího dílu našeho seriálu, kde vám v pečlivém výběru představíme nejzajímavější hry, které v současnosti vyšly pro Android OS. Jelikož jsme delší dobu seriál nepsali, v tomto dílu si představíme hned deset zajímavých novinek, které ...
  Nejnovější hry na Google PLAY #1Nejnovější hry na Google PLAY #1
  Máme tu další z našich seriálů. Tentokrát se zaměříme na krátké představení nových her, které čerstvě dorazili na Google PLAY. Takže žádné další zdržování, jdeme na to.
  Nvidia Shield tablet - všechny informace o nabušeném herním tabletu s Tegra K1!Nvidia Shield tablet - všechny informace o nabušeném herním tabletu s Tegra K1!
  NVIDIA uvolnila první informace o jejich nabušeném herním tabletu NVIDIA Shield Tablet, který bude jako jedno z prvních zařízení disponovat jedním z nejvýkonnějších chipsetu současnosti - Tegra Kepler 1. Čeká nás zařízení, které může oslovit i čis...
  © 2019 Copyright mobile-effect.cz. All rights reserved. Created by Pavel Polák.
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace