Nejnovější Android hry na Google PLAY 8#

Napsáno: 13. 11. 2013 11:13
Autor článku: Marcel Meralai
Nejnovější Android hry na Google PLAY 8#

V tomto díle nejnovějších Android her na Google PLAY si představíme pecku zvučného jména Call of Duty: Strike Team, dále nesmrtelnou reinkarnaci kresleného Raymana Fiesta Run, spin-off konzolových závodů Blur Overdrive, dále Thor: TDW na motivy stejnojmenného filmu, akční oddechovku Meltdown a nakonec zapojíme mozkové závity u logických her Plants vs Zombies 2 a Principia. Jednoduše tu máme další nabušený díl!

 

Call of Duty: Strike Team

 

Na G PLAY se nenápadně vkradla takticko-akční pecka z dílen samotného Activision a to sice CoD: Strike Team. Na tuto hru Vám kompletní recenzi přineseme koncem týdne. CoD:Strike Team jde tak trošku odlišnou cestou než velká CoD, která známe z PC, ale stále při hraní tohoto menšího bratříčka budete mít ten pocit z hraní jako při velkém CoD, což je rozhodně dobrá zpráva. Hra vám dovolí hrát jí dvěma dosti odlišnými způsoby - buď tu máme klasickou FPS akci z pohledu první osoby se všemi momenty, které Call of Duty dělají "tím" Call of Duty, anebo přepneme na pohled z hora skrze taktického drona a najednou se hra promění na taktickou akci. Po celou dobu hraní budeme ovládat minimálně dva členy týmu, mezi kterými lze libovolně přepínat. Později přibudou další dva členové, takže na bojišti budeme ovládat 4-členné smrtící komando. Každý člen má svojí specifickou zbraň, která se hodí při různých situacích, na druhou stranu nikdo vám nebude bránit zvolit si pouze jednoho a projít s ním a dalšími parťáky celou kampaň pro jednoho hráče, která se svojí délkou hravě vyrovná velkým CoD. Hra má obstojnou grafiku, příběh, dabing a dokonce nepřátelé disponují AI tedy nějakou umělou inteligencí a dokáží se aktivně krýt a měnit pozice, což se nedá říct o nepřátelích v konkurenčním klonu CoD z dílen Gameloftu - Modern Combat, kde nepřátelé pouze čekali na odstřel. Hra má sve mouchy např. zlobí domiřování skrze gyroskop a také ovládání v první osobě je někdy trošku krkolomné a chvíli trvá než se s ním člověk naučí. Ovšem překousneme-li tyhle neduhy čeká na nás velice slušná hra, bohužel bez online MP což je velká škoda.

 

 131.90 KČ

 

 

Rayman Fiesta Run

 

Rayman je zpět po vcelku úspěšném mobilním spin-off dílu Jungle Run. Na hráče čeká přeš 75 levelů po kterých budete bez zastavení pobíhat. Hra má dotykové ovládání přizpůsobené tahům na dotykové obrazovce, takže zatímco postava běží za vás, vy jí tahy udáváte co má dělat. Hra má krásnou kreslenou grafiku dosti podobnou velkým konzolovým dílům a hraje se velmi dobře, takže jestli vás Rayman baví, popř. vás bavil předchozí díl rozhodně s koupí neváhejte v podstatě je to stejná hra s novými levely. 

 

 69.48 KČ

 

 

Blur Overdrive

 

Možná si někteří z vás pamatují akční závody Blur z PC a konzolí, jednalo se o klasické power-up závody, kdy jste po dráze sbírali zbraně a následně je používali na nepřátele abyste získali prvenství v závodu. Jejich odnož nazvaná Blur Overdrive nyní dorazila i na Google PLAY. V této hře budeme opět závodit a střílet po nepřátelích všemi možnými i nemožnými zbraněmi, ovšem tentokrát s pohledem shora. Hra tak připomíná např. Reckless Racing, ovšem zde autoři vymysleli vcelku přívětivější ovládání auta, které mnohem lépe sedí dotykové obrazovce. Máme zde volant a kam ho jednoduše natočíme, tam auto jede. Navíc kolem auta je neustále šipka, která nás ujišťuje ve směru jízdy. Hra je zdarma v základu a obsahuje mikrotransakce. Podobně jak Real Racing zde máme palivo, které když vyčerpáme nemůžeme dále závodit dokud neuplyne nějaký čas, anebo pokud nezaplatíme reálnými penězi. Rozhodně hra stojí za zkoušku.

 

 Zdarma

 

 

Thor: TDW

 

Gameloft opět uchopil filmovou licenci a uklouhnil z ní hru na stejné motivy a tak vznikl Thor. Hra má vcelku pěknou grafiku, ovšem zde se obáváme že klady končí. Podobně jako u Iron-mana v podání Gameloftu opět někdo chtěl akorát vydělat na hráčích a tak i když je hra v základu zdarma, bude vyžadovat kupování léčebných předmětů za reálné peníze což je základní kámen úrazu. Dalším problémem je nepovedené ovládání hlavní postavy. K tomu všemu si hra ukosne 1.6 GB interní paměti ve vašem zařízení. Můžete jí vyzkoušet, konec konců za to nic nedáte, ale "my jsme vás varovali"! :)

 

 Zdarma

 

 

Meltdown

 

Akční střílečka s pohledem shora, navíc pěkná kreslená grafika, slušný hudební doprovod a cena - zdarma jsou slušné argumenty proč hru vyzkoušet. Budeme zde jednoduše čistit jednu úroveň za druhou. To vše navíc doplňuje online kooperace s až čtyřmi živými hráči. Samozřejmě hra obsahuje mikrotransakce, které vám ulehčí vylepšování vašeho borce a kupování nových zbraní, ovšem důraz na placení reálnými penězi je zde zastoupen ve snesitelné míře, což z Meltdown dělá velice zajímavý titul. 

 

 Zdarma

 

 

Plants vs. Zombies 2

 

Ok...Plants vs. Zombies 2 už je delší dobu na G PLAY, ale k nám do našeho seriálu se nevlezl, proto tuto chybu napravujeme v tomto díle, kdyby náhodou ještě někdo o hře nevěděl. Jedná se o logický tower defence titul, kde bude hráč v roli rostlin bojovat proti vlnám zombie za užití nejrůznějších vychytávek, které rostlinky nabídnou. Říkáte si "střelená kombinace"? Ano opravdu tomu tak je, hra si dokonce získala takovou oblibu, že se dostala i na mnohé jiné platformy a hlavně teď zde máme již její druhý díl. Hra je v základu zdarma, takže vám nic nebrání vyzkoušet chytlavý koncept této hříčky. 

 

 Zdarma

 

 

Principia

 

Principia je logická hra založená na reálných fyzikálních jevech. V základu budete mít za úkol provést robota skrze level, tak aby se dostal z bodu A do bodu B, ovšem nenechte se zmást, hra toho nabízí mnohem více. Máme zde před 150 unikátních součástek, ze kterých lze v editoru stavět vlastní levely a stroje, které následně jdou sdílet s dalšími hráči online! Hra tak dosti připomíná PS3/PSV titul Little Big Planet svým podařeným editorem, navíc obsahuje tzv. Adventure Mode při kterém budeme ovládat samotného robůtka. Už nyní jde vidět, že se kolem hry utváří komunita, která čile přidává nové úrovně, nebo své šílené vynálezy. Ve hře např. můžete skrze funkční součástky sestavit plně funkční model kalkulačky, nebo minihry. Principia se tak stává velice zajímavým titulem na poli mobilní zábavy a díky online možnostem má i velkou trvanlivost. 

 

 84.43 KČ

 


Sdílet na FaceBook

Komentáře

  • 1

Přidat komentář

Pokud chcete psát komentáře, prosíme, přihlašte se.

Podobné články:

Android aplikace pro ženy 1.dílAndroid aplikace pro ženy 1.díl
  Chytré telefony a tablety rozhodně nevyhrazují pohlaví a tak si tato intuitivní zařízení našla i mnoho majitelek různé věkové kategorie. Možná někdy ne úplně pro použití všech jejich mo...
Nejnovější hry na Google PLAY #1Nejnovější hry na Google PLAY #1
Máme tu další z našich seriálů. Tentokrát se zaměříme na krátké představení nových her, které čerstvě dorazili na Google PLAY. Takže žádné další zdržování, jdeme na to.
Nejlepší herní novinky pro Android 16.dílNejlepší herní novinky pro Android 16.díl
Vítáme Vás u dalšího dílu našeho seriálu, kde vám v pečlivém výběru představíme nejzajímavější hry, které v současnosti vyšly pro Android OS. Jelikož jsme delší dobu seriál nepsali, v tomto dílu si představíme hned deset zajímavých novinek, které ...
Téma: Android hack aplikace alá Watch DogsTéma: Android hack aplikace alá Watch Dogs
V tomto článku se podíváme na né až tak známé aplikace, některé z nich na Google PLAY jen tak nenajdete a to hlavně z toho důvodů, že svým využitím porušují podmínky publikace a teoreticky by tyto aplikace mohly někomu uškodit. Celý tento nápad na...
Největší sra*ky pro Android 1.díl Největší sra*ky pro Android 1.díl
Vítáme Vás u našeho pilotního dílu s trošku netradičním názvem i obsahem. Většina podobně zaměřených webů se svým čtenářům snaží doporučit to nejlepší, to děláme i my, ale tento článek bude o pravém opaku. Ukážeme Vám ty nejhorší ehm...ani se to n...
© 2020 Copyright mobile-effect.cz. All rights reserved. Created by Pavel Polák.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace