Nejnovější Android hry na Google PLAY #12

Napsáno: 4. 4. 2014 17:56
Autor článku: Marcel Meralai
Nejnovější Android hry na Google PLAY #12

V dnešním, víkendově laděném dílu, se podíváme na nejzajímavější hry, které vyšly v poslední době na Android. Hned na začátek se vžijeme do role kozy, která zničí vše co jí přijde do cesty ve hře Goat Rampage, dále se ujmeme role fotbalového trenéra ve Fotball Manager Handheld 2014, u sportu zůstaneme s NBA 2K14, pak se navlečeme do modrého kostýmu Avengera ve hře Captain America a nakonec si zahrajeme velice známou adventuru ve skvělém návratu série - Broken Sword 5 Serpent´s Curse.

 

Goat Rampage

 

Chtěli jste si někdy zahrát za kozu? NE? No tak vězte, že zde si za ní zahrajete. Ve hře nejde o nic jiného, než udělat v dané lokalitě co největší bor...pardon nepořádek, za který dostáváte body. Hra jasně připomíná Goat Simulator, který vyšel pro PC, bohužel není tak komplexní a nepřináší tak pohlednou grafiku, jako jeho PC originál. Ovšem proč to i přesto nezkusit? V linku na stáhnutí hry najdete odkaz na free verzi, která obsahuje jednu mapu na zkoušku, koupě plné hry je pak jenom čistě na vás. Plnou verzi pořídíte za 29,99 Kč.

 

 Zdarma

 

 

Fotball Manager Handheld 2014

 

FMH 2014 asi nemusíme dlouze představovat. Jedná se o nejnovější verzi fotbalového manažeru, kde se hráč vžije do role svědomitého trenéra vlastního fotbalového týmu, se vší parádou, která k této činnosti náleží. Hra má oproti minulé verzi vylepšenou grafiku a intuitivnější systém nabídek. Vytvoříte si vlastní tým fotbalistů a snažíte se je dostat na vrchol. Trénujte své borce, odpovídejte na otázky všetečných novinářů, analyzujte zápasy po skončení atd.. Jednoduše buďte tím nejlepším fotbalovým trenérem. Bohužel mobilní verze hry není tak komplexní jako verze pro PC a je značně ochuzena o některé funkce, přesto všechno je na Google PLAY za poměrně vyšší cenu 240,89 Kč.

 

 Cena 240,89 Kč

 

 

NBA 2K14

 

Nejnovější NBA pro telefony je tady. Pokud jste fanoušky tohoto sportu, určitě budete hrou příjemně překvapeni. Sice graficky není hra vyloženě špička, nicméně celkový dojem rozhodně potěší a to i díky velice plynulým a přirozeným pohybům hráčů a skvělému ozvučení. Hra nabízí jednoduché schéma ovládání jednou rukou, podobně jako tomu je třeba u FIFA fotbal, nicméně pro ten správný pocit z hraní doporučujeme používat klasické schéma - virtuální analog + akční tlačítka. Hra je sice za vyšší cenu 190,58 Kč, nicméně neobsahuje dodatečné mikrotransakce a tak si můžete být jisti tím, že kupujete opravdu kompletní hru, ne „ždímačku na peníze" skrze dodatečné mikrotransakce.

 

 Cena 190,58 Kč

 

 

Captain America: TWS

 

Už jsme si tak nějak zvykli, že s každým AAA snímkem co vstupuje do kin, k nám doputuje i jeho herní mutace, kterou na mobilech naprosto ovládl herní vydavatel Gameloft. Ani v tomto případě tomu není jinak. Captain America: TWS je akční mlátička, která čerpá z filmové licence Kapitána Ameriky. S našim hrdinou budeme procházet nejrůznější lokace a nepřátele likvidovat pomocí pěkných kombo úderů. Hře se nedá odepřít stylová vizuální stránka, která využívá tzv. cell-shade grafiky, tedy kresleně laděné grafiky, který skvěle navozuje tu správnou komiksovou atmosféru. Hra je zdarma, ovšem nenechte se zmást, tentokrát nejde o mikrotransakce, ale po dokončení první úrovně, vás hra vyzve k dokoupení dalších úrovní.

 

 Zdarma

 

 

Broken Sword 5 Serpent´s Curse

 

Slovy klasika - to nejlepší nakonec. Broken Sword 5 Serpent´s Curse je poslední a nutno podotknou, důstojné pokračování dnes již známé adventurní klasiky. Tentokrát v novém a velice povedeném grafickém kabátku, ovšem s chronicky známou dvojicí hrdinů v podobě Američana George Stobbart a velice zvídavé Francouzské novinářky Nicol Collard. Tentokrát budou naši hrdinové řešit záhadnou loupež a vraždu v galerii. Skvělý příběh, humor a logické hádanky, pokud jste se alespoň v některé z těchto charakteristik našli, není co řešit. Broken Sword 5 je návrat ke kořenům série v nejlepší formě! Hra je rozdělena na dvě epizody - toto je první z nich. Dobrá znalost Anglického jazyku, je v tomto případě podmínkou.

 

 Cena 165,99

 


Sdílet na FaceBook

Komentáře

  Přidat komentář

  Pokud chcete psát komentáře, prosíme, přihlašte se.

  Podobné články:

  Nejnovější hry na Google PLAY #1Nejnovější hry na Google PLAY #1
  Máme tu další z našich seriálů. Tentokrát se zaměříme na krátké představení nových her, které čerstvě dorazili na Google PLAY. Takže žádné další zdržování, jdeme na to.
  Nejnovější hry na Google PLAY #2Nejnovější hry na Google PLAY #2
  Máme tu další díl nejnovějších her na Google PLAY a že to dnes bude bohatá nadílka. Na své si přijdou jak herní pamětníci tak vyznavači akce v různých stylech, takže pojďme na to!
  Autoři Devil May Cry pracují na Android hře FIGHTBACKAutoři Devil May Cry pracují na Android hře FIGHTBACK
  Ninja Theory - říká vám něco jméno tohoto studia? Pokud ne vězte, že se jedná o nadané vývojáře PC a konzolových AAA titulů jako Devil May Cry, Enslaved, nebo exkluzivního Playstation 3 titulu Heavenly Sword. Právě tito lidé nedávno oznámili, že m...
  Real Racing dostal Dubai aktualizaciReal Racing dostal Dubai aktualizaci
  Firemonkeys si svůj závodní titul Real Racing 3 hýčkají jak jen se dá, důkazem toho je další update rozšiřující možnosti hry. 
  Gangstar Vegas - První informace, vývojářský deník #1 Gangstar Vegas - První informace, vývojářský deník #1
  Gameloft vydal na svém oficiálním Youtube kanálu první ze tří vývojařských deníků o jeho očekávané hře Gangstar Vegas, která si bere za příklad sandbox série jako Gta nebo Saints Row.
  © 2019 Copyright mobile-effect.cz. All rights reserved. Created by Pavel Polák.
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace