Nejnovější Android hry na Google PLAY 11#

Napsáno: 14. 2. 2014 16:45
Autor článku: Marcel Meralai
Nejnovější Android hry na Google PLAY 11#

Ačkoliv náš serial o nejnovějších Android hrách na Google PLAY, není pravidelný. S vydáváním můžete počítat pokaždé, co se pro Android objeví 4 a více herních novinek, na které prostě musíme naše pravidelné čtenáře upozornit. Dnešní díl bude zaměřený hlavně na hráče, kteří u hraní rádi potrápí své mozkové závity. První představenou hrou bude nádherně nakreslená adventura Violett, pak zde máme temný sci-fi puzzle Shardlands, pokračování oblíbené puzzle hry The Room Two, nevšední FPS The Descent, dále pro všechny zemědělce Farming Simulator 14 a rozloučíme se trochou akce v portu legendární střílečky R-Type II. 

 

Violett

 

Mladá hrdinka této point and click adventury jménem Viollet, se po nastěhování do nového domu, ocitne skrze záhadný předmět, v jiném světě plném zajímavých stvoření. Hra má nádherně nakreslenou grafiku, která je doplněná o 3D objekty. Tento grafický kabátek dává dohromady skvěle ucelený dojem, který je podtržený celkovou hratelností tohoto typu her. Pokud vás baví adventury ze staré školy, navíc v tomto případě se zajímavým námětem, Violett si určitě zaslouží vaší pozornost (případně peníze). 

 

 Cena 79,83 Kč

 

 

Shardlands

 

Opět se ujmete mladé hlavní hrdinky, tentokrát jménem Dawn. Dawn se ztratila v neznámém světe plném nebezpečných nepřátel, kteří neváhají vás sprovodit ze světa, hned při prvním spatření. Shardlands je logická sci-fi hra s pokročilou 3D grafikou a povedenými efekty. S hlavní hrdinkou budete mít za úkol projít všech 25 úrovní, kde je potřeba sesbírat klíče k aktivování starověkého stroje, který vám pomůže z tohoto světa uniknout. Jednotlivé úrovně jsou protkány logickými mechanismy, které je potřeba dobře ovládat, k úspěšnému zdolání hry. Hra je v základu zdarma a protkána reklamami, plnou verzi bez reklam lze otevřít skrze interní platbu, za cenu 82,49 Kč. 

 

 Zdarma

 

 

The Room Two

 

Co napsat? Pokud máte rádi logické hry, tak jistě znáte první díl této skvělé hry. Nejde v ní o nic jiného, než o otevření nejrůznějších, chytře provedených, truhlic a udělátek. Tato hra 100% provětrá vaše mozkové závity, při vymyšlení způsobu, jak se jenom do dané bedničky dostat. To vše navíc v naprosto skvělé grafice, která perfektně dotváří temnou atmosféru. 

 

 Cena 65,98 Kč

 

 

The Descent

 

Tato temná fps vás zavede do nejrůznějších částí světa. Vy v roli dobrodruha/otce, který bude bojovat o život své zmizelé dcery a také o svou vlastní duši, která je uvězněna mezi dvěma světy. The Descent není typickou střílecí FPS, nábojů je zde po skromnu a od hráče bude také vyžadováno občasné zapojení hlavy, do řešení nejrůznějších situací. A konec? Ten už závisí čistě na Vás. Na hru se zřejmě brzy podíváme blíže v kompletní recenzi. 

 

 Cena 60,59 Kč

 

 

Farming Simulator 14

 

Máte nutkání si občas vypěstovat nějaký ten brambor, ale pak si vzpomenete kolik to dá práce a úsilí? No s Farming Simulator 2014 si toho vypěstujete mnohem více a to z pohodlí vašeho domova. Ročník 2014 přináší v mobilní verzi zas o něco hezčí grafiku, ale také mikrotransakce, což není až tak úplně dobře, jelikož se jedná o placenou hru již v základu. Za zmínku stojí nový free roam mod v otevřeném světe, který si navíc zahrajete i s kamarádem skrze lokální Wi-Fi síť nebo modrý zub (Bluetooth). 

 

 Cena 73,00 Kč

 

 

R-Type II

 

Klasika všech klasik - akční odvar z 89 roku, to je R-Type II. Ovládáte raketu R-9C a střílíte vše co se pohne, po cestě sbíráte vylepšení pro svou loď abyste to na konci úrovně nandali bossovy. Hra podporuje gamepady, což se bude hodit pokud si jí budete chtít projit v insane (šílená) obtížnosti. Grafiku lze ponechat v původním vzhledu nebo jde zapnout vyhlazovací filtry, které hru omladí.

 

 Cena 50 Kč

 


Sdílet na FaceBook

Komentáře

  Přidat komentář

  Pokud chcete psát komentáře, prosíme, přihlašte se.

  Podobné články:

  Android aplikace pro ženy 1.dílAndroid aplikace pro ženy 1.díl
    Chytré telefony a tablety rozhodně nevyhrazují pohlaví a tak si tato intuitivní zařízení našla i mnoho majitelek různé věkové kategorie. Možná někdy ne úplně pro použití všech jejich mo...
  Nejnovější hry na Google PLAY #1Nejnovější hry na Google PLAY #1
  Máme tu další z našich seriálů. Tentokrát se zaměříme na krátké představení nových her, které čerstvě dorazili na Google PLAY. Takže žádné další zdržování, jdeme na to.
  Nejlepší herní novinky pro Android 16.dílNejlepší herní novinky pro Android 16.díl
  Vítáme Vás u dalšího dílu našeho seriálu, kde vám v pečlivém výběru představíme nejzajímavější hry, které v současnosti vyšly pro Android OS. Jelikož jsme delší dobu seriál nepsali, v tomto dílu si představíme hned deset zajímavých novinek, které ...
  Téma: Android hack aplikace alá Watch DogsTéma: Android hack aplikace alá Watch Dogs
  V tomto článku se podíváme na né až tak známé aplikace, některé z nich na Google PLAY jen tak nenajdete a to hlavně z toho důvodů, že svým využitím porušují podmínky publikace a teoreticky by tyto aplikace mohly někomu uškodit. Celý tento nápad na...
  Největší sra*ky pro Android 1.díl Největší sra*ky pro Android 1.díl
  Vítáme Vás u našeho pilotního dílu s trošku netradičním názvem i obsahem. Většina podobně zaměřených webů se svým čtenářům snaží doporučit to nejlepší, to děláme i my, ale tento článek bude o pravém opaku. Ukážeme Vám ty nejhorší ehm...ani se to n...
  © 2019 Copyright mobile-effect.cz. All rights reserved. Created by Pavel Polák.
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace