Nejnovější Android hry na Google PLAY 10#

Napsáno: 21. 1. 2014 17:51
Autor článku: Marcel Meralai
Nejnovější Android hry na Google PLAY 10#

Dnešní díl, nesoucí kulaté číslo deset, oslavíme lehce v RPG stylu. Prvním RPGčkem bude známé Final Fantasy VI. Dalším titulem bude Archangel, hack and slash akční RPG a také pokračování Eternity Warriors 3. Čtvrtým a zároveň posledním RPG z dnešního výběru, budou Brány Skeldalu, česká hra, kterou budou znát hlavně starší hráči. Nakonec si hodíme oddych u povedených závodů motokár Sonic Racing Transformed a také souboru miniher Bentley´s Hackpack.

 

FINAL FANTASY VI

 

Co dodat? Další díl FF, tentokrát nesoucí číslovku šest. Desítky hodin kvalitní RPG zábavy, propracovaný příběh plný emocí a charismatických postav. Přepracovaná grafika a převzaté dodatky z remaku FFVI, který byl vydán v roce 2006. Square Enix tak zase o kus rozšířil svojí knihovnu her pro mobilní telefony. Opět má tento díl Final Fantasy, na mobilní poměry, vysokou cenu - 319 Kč, ale SE si tvrdě stojí za svými hrami a rozhodně nečekáme změnu jejich prodejní politiky. Něco nám ovšem napovídá, že fandy série netřeba „ukecávat" na vyšší cenu.

 

 319 Kč

 

 

Archangel

 

Hráč se v tomto hack and slash RPG, ujme Archanděla, který padne na zem a bude si muset probojovat cestu napříč 30 levely. Ve hře potkáte nejrůznější monstra, která budete muset sprovodit ze světa a to za pomoci až stovky nejrůznějších předmětů, které je možné získat a najít. Archangel sází na prostý příběh, pohlednou grafiku a hlavně sběr předmětů a boje s nepřáteli. Pokud jste vyloženě „Diablovský" typ hráče, pak určitě věnujte pozornost tomuto kousku.

 

 Cena  40,80 Kč

 

 

ETERNITY WARRIORS 3

 

Třetí pokračování známého free2play RPG, od společnosti Glu. Třetí díl přináší zas o něco hezčí grafický kabátek, ale také nespočet mikrotransakcí, které by hru mohli lehce označit spíše za pay 2 win (zaplať a vyhraj). Na výběr budete mít ze tří postav - válečník, monk a čaroděj. Rovněž ve hře naleznete guildy, do kterých se lze přidat a živý chat s ostatními hráči. Jestli hra stojí za čas, musíte posoudit sami, ale jak už to bývá, u společností Glu je kladen velký důraz na mikrotransakce, takže pokud hru budete chtít hrát, platbě reálnými penězi se asi nevyhnete. 

 

 Zdarma

 

 

Brány Skeldalu

 

Česká hra z roku 1998. V této době nemohla chybět na žádném PC, pořádného RPG fandy. Ve hře se ujmete až šesti hlavních hrdinů a úkolem je zastavit zlé mágy, před dovršením jejich finálního kouzla, které by ohrozilo celou zemi. Hra je bohužel přímým portem tehdejší PC verze. Proč bohužel? Autoři nepřizpůsobili titěrné ovládací prvky PC verze, určené pro myš, displayi chytrých zařízení. To může znamenat problém, pokud chcete hrát na mobilu nebo menším tabletu. Snad se brzy dočkáme nápravy, alespoň potěší, že je hra zdarma.

 

 Zdarma

 

 

Sonic Racing Transformed
 
Ježek Sonic je zpět v plné parádě. V tomto díle, který vychází z konzolové verze, si zazávodíme opět v motokárách, ale nebude to „jen tak"! Jak již název napovídá, motokáry se transformují, což dodává závodům slušnou dávku oživení. Jednou budete létat, jindy jezdit po vodě nebo klasicky po cestě. Jednotlivé úrovně se navíc, s odjetými koly, dynamicky mění. Pěkný příklad je silnice, co se v dalším kolem propadne při zemětřesení do země a hráči se otevře nová vodní cesta. Hra již klasicky podporuje gamepad a navíc zde najdete i online multiplayer, ve čtyřech hráčích. Nesmíme zapomenou i na líbivou grafiku tratí a transformujících se motokár.
 
 120,03 Kč
 

 

Bentley´s Hackpack

 

Bentley´s Hackpack není plnohodnotnou hrou, jedná se spíše o soubor mini-her, které naleznete jakou součást velké Playstation 3/PS Vita hry - Sly Cooper: Thieves in Time. Ovšem to z něj nedělá špatnou volbu. Minihry jsou vcelku zábavné a mohou být tím pravým zabijákem času, když ho není moc, na nějaké větší kousky. V balíčku naleznete tři typy her. První hra je variací na např. Androidí Gun Bros - ovládáte tank, střílíte po všem, co se hne a sbíráte klíče k otevření dalších částí úrovně. Druhá hříčka se hraje ve stylu klasických 2D stříleček, ve kterých vaše postava pluje krajinou a opět střílí vše co se pohne. Po cestě přijde sem tam nějaký ten power-up a vylepší vám stávající zbraně. Poslední mini-hra je takovou obdobou kuličky v bludišti, kdy nakláněním musíte kuličku provést všemi nástrahami dané úrovně. Soubor miniher je v základu zdarma a skrze koupi ve hře, lze dokoupit plnou verzi, čítající 60 úrovní.

 

 Zdarma

 


Sdílet na FaceBook

Komentáře

  Přidat komentář

  Pokud chcete psát komentáře, prosíme, přihlašte se.

  Podobné články:

  Android aplikace pro ženy 1.dílAndroid aplikace pro ženy 1.díl
    Chytré telefony a tablety rozhodně nevyhrazují pohlaví a tak si tato intuitivní zařízení našla i mnoho majitelek různé věkové kategorie. Možná někdy ne úplně pro použití všech jejich mo...
  Nejnovější hry na Google PLAY #1Nejnovější hry na Google PLAY #1
  Máme tu další z našich seriálů. Tentokrát se zaměříme na krátké představení nových her, které čerstvě dorazili na Google PLAY. Takže žádné další zdržování, jdeme na to.
  Nejlepší herní novinky pro Android 16.dílNejlepší herní novinky pro Android 16.díl
  Vítáme Vás u dalšího dílu našeho seriálu, kde vám v pečlivém výběru představíme nejzajímavější hry, které v současnosti vyšly pro Android OS. Jelikož jsme delší dobu seriál nepsali, v tomto dílu si představíme hned deset zajímavých novinek, které ...
  Téma: Android hack aplikace alá Watch DogsTéma: Android hack aplikace alá Watch Dogs
  V tomto článku se podíváme na né až tak známé aplikace, některé z nich na Google PLAY jen tak nenajdete a to hlavně z toho důvodů, že svým využitím porušují podmínky publikace a teoreticky by tyto aplikace mohly někomu uškodit. Celý tento nápad na...
  Největší sra*ky pro Android 1.díl Největší sra*ky pro Android 1.díl
  Vítáme Vás u našeho pilotního dílu s trošku netradičním názvem i obsahem. Většina podobně zaměřených webů se svým čtenářům snaží doporučit to nejlepší, to děláme i my, ale tento článek bude o pravém opaku. Ukážeme Vám ty nejhorší ehm...ani se to n...
  © 2019 Copyright mobile-effect.cz. All rights reserved. Created by Pavel Polák.
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace