Nejlepší herní novinky pro Android 20.díl - Vánoční Speciál [Android hry]

Napsáno: 20. 12. 2014 14:17
Autor článku: Marcel Meralai
Nejlepší herní novinky pro Android 20.díl - Vánoční Speciál [Android hry]

O Vánocích si pro nás herní vývojáři přichystali hotovou nadílku parádních velkých her, které v poslední době vyšly na našeho zeleného robota. V dnešním speciálním díle si představíme hned 10 vysoce kvalitních her, které by žádného hráče neměly nechat chladným. Hned na úvod začneme dvěma peckami od Telltale Games - první ze známého světa Borderlands a druhá ze snad ještě známějšího světa Game of Thrones. Pokračujeme velice oblíbenou karetní hrou ze světa Warcraft - Hearthstone, tu proložíme zajímavým Sci-fi RPG od Crescent Moon Games, jménem Exiles. Dále si představíme vánoční dáreček v podání pánů z Rockstar - vynikající GTA: Chinatown Wars, pokračujeme další hrou Oddworld: Stranger´s Wrath. Zavzpomínáme s portem perfektního rpg ze staré školy - Baldur´s Gate II, pak si odskočíme do WWII se hrou Brothers in Arms 3, postavíme město ve strategické hře SimCity BuildIt a nakonec si ukážeme další exkluzivitu pro Shield Tablet - Half-Life 2: Episode One. Vánoční speciál nejlepších herních novinek pro Android s číslovkou dvacet, může začít! 

 

Tales from the Borderlands

Začalo to Walking Dead a pokračovalo Wolf Among Us, nyní k těmto vynikajícím hrám přibyl další skvělý kousek Tales from the Borderlands. Kdo hrál Hry od Telltale Games, bude zde jako doma. Hra čerpá ze známého Borderlands universa a vtipně vypráví příběh odehrávající se po událostech Borderlands 2. Jen pro rekapitulaci - jedná se o akční/filmovou adventuru, kde vaše vaše rozhodnutí přímo i nepřímo ovlivní celý děj hry, který je hlavně založen na vtipných dialozích, akčních scénách a kvalitně napsaném příběhu. V Tales from the Borderlands sice už není kladen zas takový důraz na vaše rozhodnutí, ale stále se jedná o kvalitní hru, který by žádný fanda Borderlands neměl minout. Hra má, jak už je u her od Telltale Games zvykem, parádní kreslenou grafiku a profesionální dabing. První epizodu hry pořídíte za 110 Kč.

 

 

 

Game of Thrones

Fandové her od Telltale Games mají dvojité Vánoce. Na Google PLAY dorazila rovněž jejich další filmová adventura, tentokrát ze světa Hry o Trůny, tedy Game of Thrones. Nový příběh pojednává o událostech v rodině Forrester. Samozřejmě stejně, jako v případě ostatních adventur Telltale Games, máte v dialozích možnost volby odpovědi, který mění průběh a děj hry. Tentokrát se autoři přiklonili k trošku jinému stylu grafiky, která si ovšem stále udržuje vysoký standard. To samé se dá napsat o hudbě a dabingu. První epizodu zakoupíte na Google PLAY za 110 Kč. 

 

 

 

Hearthstone Heroes of Warcraft

Konečně se fandové Warcraft dočkali. Hearthstone vyšel na Android! Jde o karetní hru, ve které si to v bojích budou mezi sebou rozdávat hrdinové z celosvětově známého univerza. Bohužel hra je zatím dost omezená dostupností zařízení, které si jej mohou stáhnout, to ovšem neznamená, že ji nespustíte i na jiných zařízeních. Pokud vaše zařízení nepatří mezi podporované, doporučujeme hledat alternativní zdroje pro stáhnutí. Rovněž si někteří hráči stěžují na nestabilitu a občasnou neplynulost hry ani na nejvyšších Hi-endech. Dá se tedy říct, že v současnosti hru doprovází technické nedostatky. Doufejme, že je autoři odstraní s budoucími aktualizacemi co nejdříve. Hru můžete na Google PLAY stáhnout zdarma, samozřejmě za cenu mikrotransakcí přímo ve hře. 

 

 

 

EXILES

Sci-fi RPG od herního vývojáře Crescent Moon Games, který nám v minulosti například přinesl povedené RPG Ravensword: Shadowlands. V této hře si napřed vytvoříte vlastního hrdinu, abyste se následně pokusili zachránit lidskou kolonii v blízké budoucnosti, kterou se snaží zotročit vláda za použití smrtícího viru. Hra nabízí otevřený svět plný úkolů, plynulé střídání dne a noci a rovněž vám dovolí využívat k pohybu na mapě a boji vznášedla a Mecha roboty. Nechybí ani boje s velkými vetřelci. Hru můžete na Google PLAY pořídit za 156 Kč a jedná se o konečnou cenu, bez dodatečných mikrotransakcí ve hře. 

 

 

 

GTA: Chinatown Wars

Rockstar potichu vydal velký vánoční dárek. GTA: Chinatown Wars je díl, který původně vyšel na handheld Nintendo DS, pak následoval remaster na handheld PSP a nyní, v dosud nejlepší kondici, dorazil i na Android. Opět lehce vylepšený a to hlavně po grafické stránce. Jedná se o trošku jiné Gta, které se opět vrací k retro pohledu shora a jelikož bylo původně vytvářeno pro stařičké NDS, využívá hojně dotykové obrazovky, což poznáte hlavně v zábavných mini-hrách typu odšroubuj a ukradni rádio z auta, slož snipera a mnohé další. I proto je hra na Android lepší jak byla na PSP, protože to nemělo dotykovou obrazovku a tyto mini-hry byly suplovány skrze tlačítka, což prostě nebylo ono. Samozřejmě hra podporuje i gamepady, takže úplně nejlepší je zkombinovat oba ovládací prvky. Jinak se jedná o klasické gta ve stylově kresléné grafice. Budete zabíjet, krást auta a řešit trable hlavního hrdiny. Hře nechybí ani, občas trošku morbidní, humor, ale ten přece fandové GTA mají nejraději! :) Hru pořídíte na Google PLAY za příjemných 134 Kč a nám nezbývá nic jiného, než ji vřele doporučit. 

 

 

 

Oddworld: Stranger´s Wrath

Hra ze světa slavného Abe (Abe´s Oddysee), jménem Oddworld. Ovšem tentokrát se nejedná o 2D plošinovku o záchraně svého zotročeného druhu, ale zahrajete si za lovce zločinců v otevřeném 3D světě. Hra původně vyšla na první Xbox, kde sklidila velký úspěch a kde dlouhá léta zůstala exkluzivní. Po letech vyšla i nyní jako HD remaster pro různé platformy s vylepšenou grafikou. Při hraní se budete snažit chytnout nejrůznější zločince a přitom budete kombinovat pohled ze třetí a první osoby. Hlavní hrdina má kuši, do které cpe...ehm živé náboje, které najdete běhat po světě. Využívat můžete i různých pastí a o finální odměně rozhodne i to, jestli zločince chytnete živého nebo mrtvého. Opět se jedná o vtipnou akční adventuru, která nabídne více než 20hodin hraní. Rozhodně doporučujeme a nejlépe, díky podpoře ovladačů, doporučujeme hrát s ovladačem. Hru na Google PLAY pořídíte za 128 Kč.  

 

 

 

Baldur´s Gate II

RPG ze staré školy. Opět se jedná o remake původní PC hry, bohužel tentokrát je hra pouze v Anglickém jazyce, proto si ji užijí hlavně angličtináři. I přes pomyslný zub času, který na hře jde vidět, se i po letech jedná o špičkovou hru. Samozřejmě verze na Android sebou nese i plně upravené ovládání pro dotykové obrazovky. Hru můžete zakoupit za 181 Kč. 

 

 

 

Brothers in Arms® 3

Akční hra z prostředí WWII od herního vydavatele Gameloft. Oproti druhému dílu, budeme tentokrát hrát z pohledu třetí osoby. Trošku zamrzí opravdu hodně nakouskované mise na krátké úseky, které dohrajete vždy do pár minut. Potěšila celkem pěkná grafika a občasné zpomalené záběry kulky, když trefí nepřítele. Obrázek na hru si může udělat každý, protože ji na Google PLAY najdete volně ke stažení s možností mikrotransakcí. Trošku ovšem máme obavy, že se tentokrát jedná o pay 2 win, než free 2 play, protože ke hraní krátkých misí potřebujete energii, který když vám dojde, budete muset začít platit. Gamelofte, Gamelofte...

 

 

 

SimCity BuildIt

Budovatelská strategie, která čerpá ze známé PC série. Tentokrát ve verzi pro chytrá zařízení dorazila i na Android. Ve SimCity BuildIt budete budovat vlastní město a jeho infrastrukturu. V poměrně pohledné 3D grafice budete město modelovat do vlastní představy. Samozřejmě za úkol budete mít i starání se o obyvatele města a udržování jejich spokojeného života. Hra je free 2 play, ovšem nebyla by to EA aby ji nepřiklonila spíše na model pay 2 win. Každopádně pokud vám nevadí různá čekání a další praktiky, typické pro tento prodejní model, určitě tuto hru zkuste. Má i své světlé stránky. 

 

 

 

Half-Life 2: Episode One

A nakonec tu máme jeden povedený návrat klasiky. Half-Life 2: Episode One vyšel exkluzivně pro herní tablet Nvidia Shield, stejně jako původní HL2. Hru asi nemá cenu moc popisovat, pokud patříte mezi fandy FPS, musíte ji zákonitě znát/mít dohráno. Exkluzivita trošku zamrzí ostatní uživatele, každopádně majitelům tohoto výkonného tabletu můžeme Episode One vřelé doporučit. V tomto datadisku odhalíte tajemství City 17 a u toho tradičně budete bojovat s emzáky, využívat povedené herní fyziky a sem tam řešit hádanky. To vše doprovázeno zajímavým příběhem. Jasná volba pro každého hráče. 

 

 

 


Sdílet na FaceBook

Komentáře

  Přidat komentář

  Pokud chcete psát komentáře, prosíme, přihlašte se.

  Podobné články:

  Anketa: Nejlepší Android hra roku 2014 - hlasuj a vyhraj! [Soutěž]Anketa: Nejlepší Android hra roku 2014 - hlasuj a vyhraj! [Soutěž]
  Rok 2014 byl pro Android hráče velice bohatý na nové herní přírůstky. Už dávno neplatí, že je mobilní platforma dobrá pouze na jednoduché hry, právě naopak. Stále více se na Androidu setkáváme s komplexnějšími hrami, které ještě nedávno byly výsad...
  Mobile-effect Vám přeje krásné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok!Mobile-effect Vám přeje krásné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok!
  Rok se sešel s rokem a opět tu máme svátky vánoční. Za celou redakci a další lidi, kteří se přímo i nepřímo podílejí na obsahu Mobile-effect, Vám přejeme krásné prožití Vánoc a vše nejlepší do nového roku. No a pokud vám Ježíšek přinesl nějaký ten...
  Nejnovější Android hry na Google PLAY #13 Nejnovější Android hry na Google PLAY #13
  V tomto díle náš čeká pár opravdu skvělých herních novinek. Hned v úvodu začneme hodně povedeným herním zpracováním oblíbeného komiksu/seriálu - Walking Dead, který by žádný fanda zombíků a samotného WD neměl minout, dále tu máme hodně návykovou h...
  Nejnovější Android hry na Google PLAY 8# Nejnovější Android hry na Google PLAY 8#
  V tomto díle nejnovějších Android her na Google PLAY si představíme pecku zvučného jména Call of Duty: Strike Team, dále nesmrtelnou reinkarnaci kresleného Raymana Fiesta Run, spin-off konzolových závodů B...
  Nejlepší herní novinky pro Android 18.díl [Android hry]Nejlepší herní novinky pro Android 18.díl [Android hry]
  Dnes si představíme hned šest velice zajímavých her, které vyšly na Google PLAY. V prvé řadě tu máme skvělou adventuru od Telltale Games nazvanou Wolf Among Us, dalé pokračování povedených závodů z ptačí perspektivy Reckless Racing 3, řekneme si n...
  © 2019 Copyright mobile-effect.cz. All rights reserved. Created by Pavel Polák.
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace