Nejlepší herní novinky pro Android 17.díl

Napsáno: 19. 10. 2014 19:16
Autor článku: Marcel Meralai
Nejlepší herní novinky pro Android 17.díl

Máme tu další z našich pečlivých výběrů, kde vám v krátkosti popíšeme ty nejzajímavější novinky pro vaše chytré telefony a tablety. Tentokrát to bude skvělá plošinovka Skylanders Trap Team, druhá epizoda logické adventury Jacob Jones, akční hack and slash RPG Hail to the King: Deathbat, zajímavá adventura The Silent Age, logická fantasy FPS Hellraid: The Escape a nakonec nápaditá logická hra Back to Bed. 

 

Skylanders Trap Team 

Herní vydavatel Activision nedávno oznámil, že hodlá vydat na chytrá zařízení plnohodnotnou verzi své konzolové hry Skylanders Trap Team. Nyní se taky stalo. Tato hra vás zavede do kresleného světa Skylanderu, za které si zahrajete. Za úkol budete mít pochytat všechny záporáky, kteří se dostali do vašeho světa. To je v kostce celá zápletka příběhu. Ovšem nenechte se zmást, hra je to velice originální. V prvé řadě vás ohromí grafická stránka, která patří snad k tomu nejhezčímu mezi plošinovkami pro přenosná zařízení. V druhé řadě má hra i zábavnou hratelnost, kdy můžete využívat různé Skylandery, kde má každý vlastní unikátní schopnosti a útoky. Bohužel pak přijde nemilé vystřízlivění, které je spojeno s onou originalitou této hry. Na Google PLAY sice můžete celou hru stáhnout zdarma, ovšem zahrajete si jenom úvodní část. Abyste si zahráli celou hru, budete si muset zakoupit tzv. startovní balíček hry ve verzi pro tablety, díky které se otevře celá hra + dostanete dvě základní postavičky Skylanderu, bluetooth port, se kterým je oživíte ve hře, dva druhy pastí, do kterých lze lapit herní záporáky (které pak můžete ovládat) a nakonec originální BT gamepad, se kterým se hraje nejlépe. Hra tedy vyžaduje tyto přídavné periferie ke hraní a celé hře dává sběratelský rozměr, kdy sbíráte různé reálné postavičky Skylanderu, které postavením na BT port oživíte ve hře. Pokud byste chtěli zakoupit startovní balíček, můžete tak učinit třeba zde ale cena vychází v přepočtu na cca 1800kč. Níže najdete fanouškovské video, které ukazuje v akci startovní balíček pro tablety i hru samotnou. 

 

 

 

Jacob Jones: Episode 2

Na G-PLAY vyšla druhá epizoda originální adventury Jacob Jones. První díl jsme Vám představili v 15.díle našich herních výběrů. Pokud jste tedy prolog a první díl dohráli, můžete v dobrodružství pokračovat s touto epizodou. Hru můžete zakoupit za 51Kč.

 

 

 

Hail to the King: Deathbat

Akční RPG, kde autor podle popisku kombinuje hry jako The Legend of Zelda, Gauntlet Legends a Diablo. Výsledkem je hack and slash dungeon rpg. Grafika hry sice moc neoslní, ale hra nabídne hned 10 až 12 hodin na jedno dohrání, nejrůznější vylepšení a zbraně pro hlavního hrdinu a hlavně hordy nepřátel k pobití. Kdo má rád „Diablovky" určitě by neměl přehlédnout. 

 

 

 

The Silent Age

Tato point and click adventura hráče zavede do nedaleké budoucnosti, kde lidstvu hrozí vymření. S hlavním hrdinou budete cestovat strojem času do různých období, abyste odvrátili nelichotivou budoucnost. To vše ve stylové kreslené grafice a atmosferickém hudebním doprovodu. Milovníci zajímavého příběhu a hádanek - stahujte. Hru lze stáhnout zdarma a otevřít za 119kč. 

 

 

 

Hellraid: The Escape

Středověká FPS, resp. hra z pohledu první osoby, na střelbu moc nedojde. V této hře jde hlavně o to jak logicky přemoci samotnou úroveň, hádanky a nepřátele v ní. Budete tak muset důkladně prozkoumat každý kout, hledat užitečné předměty, číst zprávy zanechané jinými lidmi a hlavně se nenechat zabít nějakou pastí nebo nepřáteli. Hra díky Unreal enginu vypadá přímo skvěle a rovněž si rozumí s herními gamepady. Pokud vás trailer navnadil, můžete hru pořídit za 62Kč. 

 

 

 

Back to Bed

Tato hra je již nějakou dobu na Google PLAY, nicméně dosud v našich výběrech chyběla, což napravujeme právě teď. Jedná se o logickou hru ve stylové 3D grafice. Vašim úkolem bude vždy provést úrovní náměsíčného pána zpět do postele. To samozřejmě nebude jen tak. Z úrovně lehce může spadnout, proto se ujmete kočky, se kterou budete po úrovni různě skladat předměty tak, aby vždy dovedly náměsíčného chudáka bezpečně pod peřinu. Hru můžete na Google PLAY pořídit za 84Kč. 

 

 


Sdílet na FaceBook

Komentáře

  Přidat komentář

  Pokud chcete psát komentáře, prosíme, přihlašte se.

  Podobné články:

  Nejlepší herní novinky pro Android 15.dílNejlepší herní novinky pro Android 15.díl
  Vítám Vás u dalšího, z našich pečlivých výběru, těch nejlepších herních novinek pro Android. V tomto díle si představíme zábavnou adveturu se spoustou logických miniher Jacob Jones and the Bigfoot mystery, dále se podíváme na logi...
  Nejnovější hry na Google PLAY 3.dílNejnovější hry na Google PLAY 3.díl
  Po menší odmlce tu máme další již třetí díl "Nejnovějších her na Google Play". Ne, že by hry nevycházeli ale v tomto seriálu chceme čtenářům doporučovat jen to co dle našeho úsudku opravdu stojí za to a žádný hráč by to neměl minout, takže jsme če...
  Právě vyšlo: République - stealth akce od herních veteránů!Právě vyšlo: République - stealth akce od herních veteránů!
  Na Google PLAY vyšla nová hra République. Jedná se o stealth akci (kladen důraz na nenápadný pohyb) od lidí, kteří se podíleli na hrách jako Metal Gear Solid, Halo nebo F.E.A.R. Mezi propůjčenými hlasy postav najdete i takové zvučné jména jako Dav...
  Oficiálně potvrzeno - OUYA se začala dodávat do prodejenOficiálně potvrzeno - OUYA se začala dodávat do prodejen
  Julie Uhrman zakladatelka celého projektu oficiálně oznámila na zahajovací akci OUYA, že právě odeslala poslední příspěvek do svého blogu konzole na severu kickstarter.com. Co to tedy pro ostatní znamená?
  Shadowgun: DeadZone se dočkal aktualizace na verzi 2.0Shadowgun: DeadZone se dočkal aktualizace na verzi 2.0
  Oblíbená MP akce se dočkala velké aktualizace s označením v2.0. Co přináší?
  © 2019 Copyright mobile-effect.cz. All rights reserved. Created by Pavel Polák.
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace