Nejlepší herní novinky pro Android 16.díl

Napsáno: 27. 9. 2014 20:51
Autor článku: Marcel Meralai
Nejlepší herní novinky pro Android 16.díl

Vítáme Vás u dalšího dílu našeho seriálu, kde vám v pečlivém výběru představíme nejzajímavější hry, které v současnosti vyšly pro Android OS. Jelikož jsme delší dobu seriál nepsali, v tomto dílu si představíme hned deset zajímavých novinek, které byste si neměli nechat uniknout, pokud si občas rádi zahrajete na telefonu či tabletu. 

 

FIFA 15 Ultimate Team

Na telefony dorazil další ročník FIFA fotbalu. Tentokrát se opět můžete těšit na vylepšenou grafiku i samotnou hratelnost. Menší změnou si prošlo i ovládání hry, kde odpadlo ovládání gesty, které stejně nebylo úplně ideální. I přestože se jedná o lepší díl, jak předchozí ročník, jednu výtku by jsme měli. Asi největším záporem je nutnost být při hraní neustále online a na toto se vážou i současné problémy s přetížením serveru, kdy hra občas spadne. Samozřejmě tento problém bude v nejbližší době odbourán. Jinak hru můžeme vřele doporučit všem fotbalovým nadšencům, určitě nebudou zklamáni. 

 

 

 

Anomaly Defenders

Na Android vyšel již třetí díl populární tower defense/offense série. Tentokrát se role obrátily ve více smyslech. V předešlých dílech se hráč ujmul konvoje řízeného lidskou rasou a musel vždy projít daný level protkaný „emzáky". V tomto díle se hráč ujme právě mimozemšťanů na jejich rodné planetě, kde se bude muset ubránit lidské rase. Hra si opět drží vysoké kvality v daném žánru a nabízí i skvělou podívanou, díky pokročilé grafice. Pokud je tower defense Váš oblíbený žánr, za cenu 100Kč nešlápnete s Anomaly Defenders vedle.  

 

 

 

Unmechanical

Unmechanical je logická hra, která těží ze skvělé fyziky a nejrůznějších levelu plných puzzle hádanek, které zaručeně provětrají vaše mozkové závity. Vžijete se do role létajícího robůtka, se kterým budete muset projít přes 30 nejrůznějších hádanek. Hra má skvělou atmosféru, kterou dotváří i neméně povedená hudba. Pokud jste tedy vyhlíželi nějakou atmosférickou puzzle hříčku, tak za cenu 69Kč můžete pořídit právě Unmechanical.

 

 

 

Surgeon Simulator

Chtěli jste se někdy vžít do role chirurga, který operuje a zachraňuje životy? Tak to jste na špatné adrese. Je sice pravda, že v Surgeon Simulator se vžijete do role operujícího chirurga, ale mnohdy sami zjistíte jak rychle dokážete skoncovat s pacientem na operačním sále. I když má hra v názvu slovíčko simulátor, simulátorem v pravém slova smyslu, v žádném případě není. Ve hře vždy budete mít za úkol provést nejrůznější operace, včetně operace srdce a jiných specialit. Je jen na Vás jaké nástroje a postup zvolíte a jak se vlastně k cíli dostanete, jen pozor ať vám do pacienta neupadnou „digitálky" hlavního hrdiny. Hra má skvělou fyziku a v podstatě vám umožní uchopit vše co vás napadne, že by se mohlo hodit při operování, což mnohdy vyústí v celkem zajímavé situace a skoro vždy ve smrt pacienta. Surgeon Simulator je vtipná hra, která ovšem od hráče vyžaduje i velkou dávku koncentrace a přesnosti, na Google PLAY jí pořídíte za 140Kč. 

 

 

 

CounterSpy

Hra CounterSpy hráče zavede do období studené války, kde se budete muset s tajným agentem infiltrovat nepřátelskou základnu. V podstatě jde o 2,5D plošinovku, která si vypůjčuje herní prvky velkých her. Například můžete s agentem střílet na nepřátele stejně jako v akčních hrách s pohledem ze třetí osoby. Samozřejmě hru můžete procházet i tak, že stráže budete likvidovat potichu. CounterSpy má líbivou 3D grafiku, laděnou do komiksového kabátku a jelikož jde o hru, která je původně určena pro Playstation, najdeme i v Android verzi plnou podporu herních ovladačů, které rozhodně doporučujeme ke hraní. CounterSpy můžete na Google PLAY pořídit za příjemných 106Kč. 

 

 

 

Bio Inc.

Bio Inc. je vcelku originální strategická hra, ve které budou hrát prim nejrůznější zákeřné viry a nemoci. Hlavním cílem hry tak je usmrtit postiženého nebožáka. Je to sice trošku morbidní hrát za nemoc, která se snaží poslat člověka pod zem, ale hra má své kvality, které se jí nedají upřít. Vždy budete bojovat s časem a týmem doktorů, který se vás bude snažit zastavit. Hráč bude muset takticky volit různé metody, jak nemocného vyřadit co nejdříve ze hry a například snížit účinnost jeho imunitního systému. Hru na Google PLAY můžete stáhnout zdarma. 

 

 

 

Beach Buggy Racing

Pokud máte rádi klasické motokárové závody plné zbraní a šílených tratí, pak doporučujeme čerstvou novinku na Google PLAY Beach Buggy Racing. Jedna se o pokračování prvního dílu Beach Buggy Blitz a nový díl byl samozřejmě vylepšen po všech stránkách. Ve hře na Vás čeká 12 tratí v 6 herních režimech. Hra dokonce jako jedna z mála podporuje hru více hráčů na jedné obrazovce, pokud telefon/tablet připojíte k velké TV a máte až čtyři bezdrátové ovladače, můžete se pustit do závodění s přáteli u Vás doma. Hru můžete stáhnout zdarma na Google PLAY.

 

 

 

BombSquad

Vzpomínáte na starého dobrého Bomber-mana? BombSquad posouvá házení bomb do nové úrovně. V této hře se ujmete jednoho z až osmi hráčů a budete v několika herních modech bojovat proti ostatním hráčům, ať už offline nebo online. Ve hře váš čekají jak klasické deathmatch mody, tak např. minihry v podobě hokeje, nebo boje o vlajky. Hra má velice líbivou 3d grafiku, podpořenou vydařenou fyzikou. Uživatelé s NVIDIA Tegra K1 navíc budou těžit z ještě uhlazenější grafiky. Samozřejmostí je podpora herních ovladačů. Nakonec malá zajímavost. Pokud budete chtít připojit hru na velkou TV a hrát ve více lidech offline, můžete stáhnout aplikaci BombSquad Remote a použít telefon jako jeden z ovladačů. Hru najdete na Google PLAY zdarma. Nám tak nezbývá nic jiného, než jí vřele doporučit.

 

 

 

Bomber Friends

U bomb ještě chvíli zůstaneme. Bomber Friends je v podstatě starý dobrý Bomber-man. Autoři vzali stařičký koncept, přidali online multiplayer až pro 4 hráče, nové power-upy a pár dalších drobností a výsledek? Skvělá oddechovka, která opravdu zabaví. Boje proti online hráčům jen tak neomrzí a pokud máte v Google PLAY další přátele, kteří hrají Bomber Friends, můžete je pozvat přímo do vaší privátní hry. Pokud tedy s láskou vzpomínáte na Bomber-mana, na nic nečekejte a stahujte. Hra je na Google PLAY volně ke stažení.

 

 

 

Touchgrind BMX

Nakonec tu máme další povedenou oddechovku, která je náramně podobná skvělému True Skate. Jak asi tušíte tentokrát budete svými prsty ovládat BMX, se kterou budete provádět různé triky a salta. Menším záporem mohou být uzavřené tratě, ve kterých nelze jezdit kam se vám zlíbí, jinak se jedná o zábavnou hru, se kterou prověříte obratnost vašich prstů. Nejlépe se hraje na tabletu, nebo telefonech s větším displejem, které doporučujeme ke hraní. 

 

 


Sdílet na FaceBook

Komentáře

  Přidat komentář

  Pokud chcete psát komentáře, prosíme, přihlašte se.

  Podobné články:

  Anketa: Nejlepší Android hra roku 2014 - hlasuj a vyhraj! [Soutěž]Anketa: Nejlepší Android hra roku 2014 - hlasuj a vyhraj! [Soutěž]
  Rok 2014 byl pro Android hráče velice bohatý na nové herní přírůstky. Už dávno neplatí, že je mobilní platforma dobrá pouze na jednoduché hry, právě naopak. Stále více se na Androidu setkáváme s komplexnějšími hrami, které ještě nedávno byly výsad...
  Android aplikace pro ženy 1.dílAndroid aplikace pro ženy 1.díl
    Chytré telefony a tablety rozhodně nevyhrazují pohlaví a tak si tato intuitivní zařízení našla i mnoho majitelek různé věkové kategorie. Možná někdy ne úplně pro použití všech jejich mo...
  Nejnovější hry na Google PLAY #1Nejnovější hry na Google PLAY #1
  Máme tu další z našich seriálů. Tentokrát se zaměříme na krátké představení nových her, které čerstvě dorazili na Google PLAY. Takže žádné další zdržování, jdeme na to.
  Téma: Android hack aplikace alá Watch DogsTéma: Android hack aplikace alá Watch Dogs
  V tomto článku se podíváme na né až tak známé aplikace, některé z nich na Google PLAY jen tak nenajdete a to hlavně z toho důvodů, že svým využitím porušují podmínky publikace a teoreticky by tyto aplikace mohly někomu uškodit. Celý tento nápad na...
  Největší sra*ky pro Android 1.díl Největší sra*ky pro Android 1.díl
  Vítáme Vás u našeho pilotního dílu s trošku netradičním názvem i obsahem. Většina podobně zaměřených webů se svým čtenářům snaží doporučit to nejlepší, to děláme i my, ale tento článek bude o pravém opaku. Ukážeme Vám ty nejhorší ehm...ani se to n...
  © 2019 Copyright mobile-effect.cz. All rights reserved. Created by Pavel Polák.
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace