Cut the Rope 2 - zábavné řezání lan pokračuje! [Recenze]

Napsáno: 15. 4. 2014 20:08
Autor článku: Michal Kuba
Cut the Rope 2 - zábavné řezání lan pokračuje! [Recenze]

Hráli jste hru Cut the Rope? Nebo o ní alespoň slyšeli? Vývojáři vcelku populární hry, ve které se snažíte vyřešit hlavolam a dostat pamlsek do úst roztomilé zelené příšerky, přišly s druhým dílem! Nastražili na Vás spoustu dalších zajímavých úkolů, které je třeba splnit abyste se dostali co nejdále. Jestli váháte, zda si hru pořídit, pročtěte si naši recenzi a třeba se rozhodnete snáz :-)

 

 

Po spuštění hry, shlédnutí nebo přeskočení úvodního videa se dostanete do prvního levelu. Zde Vám vývojáři poradí a ukáží v rychlosti, jak se hra ovládá. Základním prvkem je tedy řezání lan. Jakmile poprvé nakrmíte příšerku Om Nom, dostanete se na jakousi cestičku. Celá je vyskládaná zabalenými pamlsky a vždy pouze jeden (výjimečně více) je rozbalený. Každý bonbónek značí jednu úroveň. V tomto dílu se ale nebudete zaobírat pouhým plnění úkolů, ve kterých musíte sesbírat všechny hvězdičky. Můžete si vybrat ze tří disciplín:

 • První je  získat všechny tři hvězdičky a poté nakrmit Om Noma.
 • Druhá možnost je, že máte posbírat určitý počet ovoce. Prostě místo hvězdiček jsou všude kusy ovoce. Než nakrmíte zeleného kamaráda, musíte posbírat minimální počet.
 • Třetí úrovně se často liší, většinou ale máte posbírat buď 0 hvězdiček a nebo 1-3 s podmínkou, že nepoužijete žádnou pomůcku, která je součástí úrovně

 

Plnění úkolu (1)Plnění úkolu (2)Sbírání ovoce

 

Medaile


Za každý splněný úkol získáte medaili. Pokud má tedy každá úroveň tři úkoly, můžete z ní vytěžit až tři medaile! Tyto medaile se sčítají a jsou potřeba k odemknutí bonusových cestiček nebo hlavní cesty vůbec.

 

Výběr úkolu v daném levelu

 

Poklady na trase


Na Vaší cestičce spolu s Om Nomem narazíte na spoustu odboček, na konci nichž je truhla. Pokud k ní dorazíte, otevře se Vám a můžete si z ní vybrat svoji odměnu. Navíc při cestě k ní získáte dalších několik medailí :-)

 

Cesta Vaší příšerky Om Nom

 

Bonusy


Jak jsem již zmínil, ve hře můžete získat různé bonusy, které Vám pomohou k dokončení úrovní, se kterými si nevíte rady. Například to jsou bomby, které Vám mohou pomoci přihrát ovoce, nebo teleportovat Vaši příšerku a teleportovat si ji kamkoli po herním plácku.
Pokud však se nedostanete k truhlám, nezoufejte! Jako ve většině her si můžete za určitý peněžitý vklad zakoupit herní body a za ty si koupit tyto vymoženosti v nemalém množství.

Za plnění úkolů získáváte i kromě medailí herní peníze, za které si výše zmíněné bonusy lze zakoupit.

 

Pokud hledáte hru na odreagování, občasné zahrání si, vyřešení hlavolamu, je Cut the Rope 2 pro Vás jistě skvělá volba. I po grafické stránce je hra na lepší úrovni než jednička a nijak zvlášť se neposunuly nároky na telefon.

 

  Zdarma

 

 Hodnocení: 8/10

 

 

 


Sdílet na FaceBook

Komentáře

  Přidat komentář

  Pokud chcete psát komentáře, prosíme, přihlašte se.

  Podobné články:

  Nejnovější Android hry na Google PLAY #13 Nejnovější Android hry na Google PLAY #13
  V tomto díle náš čeká pár opravdu skvělých herních novinek. Hned v úvodu začneme hodně povedeným herním zpracováním oblíbeného komiksu/seriálu - Walking Dead, který by žádný fanda zombíků a samotného WD neměl minout, dále tu máme hodně návykovou h...
  The Walking Dead: Season One - Zombie sbalené na cesty! [Recenze]The Walking Dead: Season One - Zombie sbalené na cesty! [Recenze]
  Když se řekne Walking Dead, většina z nás si jistě vybaví celosvětově velmi úspěšný seriál, který dokázal dost ždímanou zombie tématiku, povznést na další úroveň. Společně s akcí totiž přinesl i osobité hlavní postavy a zasadil jejich problémy a s...
  Godfire: Rise of Prometheus dorazil na Google PLAY! [Android hry]Godfire: Rise of Prometheus dorazil na Google PLAY! [Android hry]
  Akční hack and slash řežba ve stylu God of War, po dlouhém čekání na Android verzi, konečně dorazila na Google PLAY. Co, kromě skvělé grafiky, nabídne? 
  © 2019 Copyright mobile-effect.cz. All rights reserved. Created by Pavel Polák.
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace