Sledujte MS 2014 v ledním hokeji na svém Androidu!

Napsáno: 9. 5. 2014 15:17
Autor článku: Radek Jiříček
Sledujte MS 2014 v ledním hokeji na svém Androidu!

 

Dnešním dnem začínají první zápasy  MS 2014 v ledním hokeji. Každý správný vlastenec určitě bude sledovat tuto velkolepou sportovní událost! Zápasy se někdy hrají v celkem nevhodný čas a v práci Vám televizi rozhodně nedovolí. O výsledcích a průběhu hry se můžete dozvědět i na internetu, což může být v určitých momentech nepohodlné. My jsme pro vás vybrali aplikaci, která umožní pohodlně sledovat průběh hry a upozorňuje na případnou změnu skóre!

 

IIHF 2014 powered by Škoda

IIHF se zabývá přímo aplikacemi o sportovním sdělení svým uživatelům. Aktualizovaná verze od Sochi s označením 4.0.5 je určena pro Android 2.3.3 a vyšší. Program je hodnocen známkou 4,4 (822 lidmi). Velikost programu je prozatím 8 MB, ale s nárůstem výsledků v databázích bude rozhodně větší. 

 

Začneme uživatelským prostředím, které se velice povedlo. Design je udělán dvoubarevně (zelená a bílá), což vytváří dojem jednoduchosti a elegance. Jednoznačně to není přeplácané. Program byl zkoušen na dvou zařízeních (Galaxy Core Plus a Lenovo Ideatab A1000), kde na obou běžel plynule bez lagů. Každá funkce programu má určitý záměr, tedy zbytečnosti se zde nedočkáme.

 

ZÁKLADNÍ SKUPINA

Ihned po zapnutí programu proběhne aktualizace a naběhne první strana základní skupiny (viz obr. 1). Zde máte seznam všech zápasů seřazených podle času. U každého zápasu je čas, kdy se přesně začne hrát a také číslo zápasu. Po kliknutí na zápas se dostane na místo, kde bude probíhat komentář, ohlášení sestavy atd. (viz obr 2). Možná Vás zaujme funkce povzbuzení, které ukazuje podporu daného týmu. Povzbuzení svého týmu uděláte tweetem, který je odeslán po přetáhnutí lišty povzbuzovaného týmu.     

 

ČTVRTFINÁLE, SEMIFINÁLE A FINÁLE 

Když se vrátíme do základní skupiny a přetáhneme prstem z levé strany do pravé, tak se ocitneme v ČTVRTFINÁLE, stejným gestem také do SEMIFINÁLE a FINÁLE (viz obr. 3).  Zatím tam ale najdeme pouze datum, kdy se budou zápasy konat. V pravém horním rohu se nachází aktualizační tlačítko (viz obr. 4).

 

WM Top Div

IHF 2014 nabídne uživateli několik zajímavých funkcí stisknutím tlačítka v levém horním rohu (viz obr. 5).  Máme zde rubriku co je nového, kde uživatel může číst novinky o hráčích a předcházejících zápasech. Bohužel všechny články jsou v anglickém jazyce. Dále je zde výběr týmy, kde je všech 16 států působících na MS a informace o nich. Máme tu i tabulky a statistiky, které budou aktualizovány v průběhu MS. Poslední funkcí je Fan Zóna s počtem hlasů pro povzbuzení (viz obr. 6)! 

 

Průběh zápasu

Pokud budete pracovat při právě probíhajícím zápasu, lze si nechat oznamovat jeho hlavní okamžiky. Tato funkce má znak budíku v horní liště (viz obr. 7). Můžete si tak nechat oznamovat začátek zápasu, gól, shrnutí třetiny a shrnutí zápasu (viz obr. 8).

 

 

Odkaz ke stažení ZDARMA

 

Mobile-Effect fandí národnímu mužstvu ledního hokeje!


Sdílet na FaceBook

Komentáře

    Přidat komentář

    Pokud chcete psát komentáře, prosíme, přihlašte se.
    © 2019 Copyright mobile-effect.cz. All rights reserved. Created by Pavel Polák.
    Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace