Android aplikace pro ženy 1.díl

Napsáno: 30. 5. 2013 14:44
Autor článku: Radek Jiříček
Android aplikace pro ženy 1.díl

 

Chytré telefony a tablety rozhodně nevyhrazují pohlaví a tak si tato intuitivní zařízení našla i mnoho majitelek různé věkové kategorie. Možná někdy ne úplně pro použití všech jejich možností, ale pro vzhled a komfort. Většina žen nemá obrazovku zasypanou widgety a různými programy, spíše si potrpí na stroze oděné ploše s prakticky uloženými ikonami. Mezi základní programové vybavení dámského telefonu nebo tabletu bude zajisté patřit několik her, připojení k sociálním sítím a programy umožňující četbu knížky či prohlížení dokumentů.

 


 

Pou

 

Pou je hra zakládající si na podstatě lidského bytí a s tím i spojené základní lidské potřeby. Na začátku dostanete svého Poua s první úrovní, který je hladový, špinavý a chce si s vámi hrát. Postupným pečováním o svého mazlíčka dostáváte nové úrovně a tak se vám otevírají brány s nejrůznějšími možnostmi. Jako pečovatel/ka si můžete svého mazlíčka různě zbarvit nebo mu navléct slušivý oblek. Hra nabízí opravdu mnoho různých možností a zábavných podání. Dalo by se říci, že tato hra je skutečně vyhraněna něžnému pohlaví a svým konceptem připomíná dávno známé tamagotchi. Pou je zdarma ke stažení pro operační systémy Android i iOS.

 

Stahujte zdarma na Google PLAY zde.

 

 

 

Ninja Fruit

 

Velice známá a chytlavá hra, která si najde místo i v dámském telefonu. Název hry „Ninja Fruit“ naprosto vystihuje její podstatu. Tedy hlavním úkolem je rozsekat co nejvíce létajícího ovoce, za které dostáváte body. Hra nabízí tři různé módy classic, zen a arcade, kde se každý mód liší časovým limitem nebo létajícími bombami, které nesmíte přeříznout, ale také speciálními banánky se schopnostmi zmrazit ovoce či zdvojnásobit jeho hodnotu. Existuje také Fruit Combo, kdy na jedno seknutí rozpůlíte více ovocí, za to je ovšem také bonus. Na Android marketu si tuto hru můžete pořídit ve free verzi s reklamou nebo si zaplatit PRO verzi za 23 kč a podpořit tím firmu Halfbrick.

 

Stahujte zdarma na Google PLAY zde.

 

 

 

 

Subway Surfers

 

Je snad jasné, že většina dam nebude hrát pro ně tzv. střílečky a ani strategie. Subway Surfers je akční arkáda s opravdu velice chytlavým námětem a různými vychytávkami, která nestrhne pouze dámy. Celá hra začíná jasným vandalismem, kde jste přistiženi, jak sprejujete na vagón vlaku. Útěk je jediná možnost, která se v takovýchto situacích nabízí. Po cestě sbíráte mince a zároveň uběhnuté míle, také děláte různé triky a tím splňujete požadované úkoly. Jako hráč máte možnost použití různých nálezů, například snowboardu nebo koupeného Jetpacku, kde vylétnete do oblak. Aby to pro vás nebylo tak snadné, celá hra se postupně zrychluje a to přidává na dramatičnosti hry.

 

Stahujte zdarma na Google PLAY zde.

 

 

 

Makeup salon - Girls Games

 

Je hra volně ke stažení, kde dámy mohou upravovat vybranou slečnu ke svému obrazu. Na začátku dostanou ošklivou dívku s pupínky a mohou se doslova vyřádit. Upravovat účes, oči, rty no vcelku vše, co je možné na lidském obličeji. Hra je vyhrazena především pro slečny mladší generace.

 

Stahujte zdarma na Google PLAY zde.

 

makeup salon 1makeup salon 2makeup salon 3

 

Viber 

 

S tímto programem je možné zdarma komunikovat při připojení na Wi-Fi síť. Nebylo by to až tak zajímavé, kdyby prostředí programu nepřipomínalo klasické smskování nebo telefonáty. Viber tedy vykazuje prostředí klasického telefonu zdarma, pouze za připojení Wi-Fi sítě. Je možné posílat obrázky, videa a svojí polohu. Jedinou podmínkou je instalace na obou komunikujících zařízení. Dámy, zde je možnost ušetřit nějakou tu korunku.

 

Stahujte zdarma na Google PLAY zde.

 

 

 

Heureka.cz

 

Velice známý webový portál pro srovnání cen výrobků v jednotlivých obchodech. Program Heureka je volně dostupný v google obchodu. Při spuštění nabídne program uživateli kolonku populární a můj výběr. V kolonce populární vám heureka nabídne nejlépe hodnocený model z určité technologické oblasti. Při kliknutí na výrobek heureka ukáže velice přehledně obchody a požadovanou částku. Dále je zde možnost vyhledávání vybraného předmětu a při výběru obchodu vás heureka přesměruje přímo na jeho web. Aplikace je velice přehledná a praktická. Účelem této aplikace je výběr nejlevnější nabízené ceny a kvalitního obchodu. Pro všechny ženy jistě velice praktická záležitost.

 

Stahuj zdarma na Google PLAY zde.

 

Heureka 1Heureka 2Heureka 3

 

 

Barcode Scanner

 

Barcoder je klasický skener číslovaného zboží, který uživateli nabídne hned 3 možnosti při sejmutí čárového kódu. Prvním je vyhledat produkt, ten vás ihned pošle na vyhledávání ve vašem primárním prohlížeči potažmo vyhledávači, stejnou funkci zastává i možnost hledat na webu. V poslední řadě funkce shopper, ta uživatele přesměruje na google shopper. Barcode je on-line program, tedy potřebuje připojení k internetu, pokud chcete něco dohledat, tak bez připojení vám napíše pouze číslo produktu. V programu heureka je možnost přepnutí na Barcode, který vám s jeho pomocí najde nejlevnější obchody s daným produktem.

 

Stahuj zdarma na Google PLAY zde.

 

Barcode ScannerBarcode Scanner 2

 

 

Photo Studio

 

Mnoho žen rádo upravuje fotky a vytváří tzv. picture frame. Operační systém Android má opravdu veliké portfolio programů na úpravu fotek. Ovšem většina z nich potřebuje registraci nebo vás obtěžuje svými reklamními spoty (pokud nemáte pro verzi). Program Photo Pictures je volně stažitelný a zároveň bez reklam. Nabízí základní úpravu fotek jako je například sketch, color splash, zesvětlení nebo oříznutí obrázku. Dále mezi jeho přednosti patří ořezávání a komprimace velikosti fotek. Prostředí v jakém uživetal pracuje je velice příjemné bez skákajících obrázků a úpravy efektu jsou velice rychlé. Pokud by chtěl uživatel rozšířit možnosti programu, na Android marketu je PRO verze dostupná za 63 kč.

 

Stahuj zdarma na Google PLAY zde

 

Photo studio 1Photo studio 2Photo studio 3

 


Sdílet na FaceBook

Komentáře

  Přidat komentář

  Pokud chcete psát komentáře, prosíme, přihlašte se.

  Podobné články:

  Anketa: Nejlepší Android hra roku 2014 - hlasuj a vyhraj! [Soutěž]Anketa: Nejlepší Android hra roku 2014 - hlasuj a vyhraj! [Soutěž]
  Rok 2014 byl pro Android hráče velice bohatý na nové herní přírůstky. Už dávno neplatí, že je mobilní platforma dobrá pouze na jednoduché hry, právě naopak. Stále více se na Androidu setkáváme s komplexnějšími hrami, které ještě nedávno byly výsad...
  Onlive cloud gaming - zahrejte si PC hry ve vašem telefonu!Onlive cloud gaming - zahrejte si PC hry ve vašem telefonu!
  Nudí Vás už hry pro mobilní telefon? Vyzkoušejte jednoduše velké hry z PC skrze váš telefon! Onlive je služba pro tzv. clound gaming, uživatelům tak umožňuje hrát PC hry přes internet skrze nejrůznější zařízení včetně Android telefonů a tabletů. J...
  DraStic - Drasticky výkonný emulátor Nintenda DSDraStic - Drasticky výkonný emulátor Nintenda DS
  Pro chytrá zařízení s Androidem najdeme v tuto chvíli nespočet povedených emulátorů starých operačních systémů jako MS-DOS - Dosbox, nebo herních konzolí jako Playstation 1, Nintendo 64 nebo třeba Gameboy. Minulý týden k této početné skupině přiby...
  Největší sra*ky pro Android 1.díl Největší sra*ky pro Android 1.díl
  Vítáme Vás u našeho pilotního dílu s trošku netradičním názvem i obsahem. Většina podobně zaměřených webů se svým čtenářům snaží doporučit to nejlepší, to děláme i my, ale tento článek bude o pravém opaku. Ukážeme Vám ty nejhorší ehm...ani se to n...
  NVIDIA SHIELD bude to bomba, nebo propadák?NVIDIA SHIELD bude to bomba, nebo propadák?
  NVIDIA SHIELD tak přesně tak se jmenuje nejnovější konzole od tohoto výrobce grafických karet, kterou tak trošku nečekaně před nějakou dobou oznámil. Pojďme se společně podívat na nejnovější informace. Má tato konzolka šanci prosadit se na trhu?
  © 2019 Copyright mobile-effect.cz. All rights reserved. Created by Pavel Polák.
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace